Jump to content

Prednost ovrhe na plaču nad anuitetima za kredite


mirkom58

Preporučene objave

Pozdrav svima koji mogu pomoći savjetom!

 

Od plače mi ostaju samo putni troškovi koji se navodno ne mogu dirati (iako ne mogu do njih zbog blokade tekučeg računa). Ono što me zanima je to što mi kažu iz računovodstva da po novom ako mi stigne riješenje o ovrsi na plaču zbog nekih drugih nepodmirenih dugovanja, da takva naplata ima prioritet pred već prije dogovorenim i provođenim administrativnim zabranama na primanja u visini anuiteta po kreditima. Hvala unaprijed na odgovoru što mi je činiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mirkom58 je napisao:

Pozdrav svima koji mogu pomoći savjetom!

 

Od plače mi ostaju samo putni troškovi koji se navodno ne mogu dirati (iako ne mogu do njih zbog blokade tekučeg računa). Ono što me zanima je to što mi kažu iz računovodstva da po novom ako mi stigne riješenje o ovrsi na plaču zbog nekih drugih nepodmirenih dugovanja, da takva naplata ima prioritet pred već prije dogovorenim i provođenim administrativnim zabranama na primanja u visini anuiteta po kreditima. Hvala unaprijed na odgovoru što mi je činiti

 

 

Ukoliko se naplata vaših kredita vrši administrativnom zabranom na plaću u visini od 1/3 plače ili više ovrha se stavlja u redoslijed naplate i kada otplatite neki od kredita i oslobodi se dio novčanih sredstava naplačauje se ovrha.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija