Jump to content

allianz d.d.


maja1987

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

Treba mi mala pomoć.

U utorak 13.04. imao sam prometnu nesreću u kojoj nisam kriv.

Talijan se zabio u mene. Došla je policija i napravila zapisnik. Obojica smo puhali i napuhali 0,00 promila.

Čovjek mi je dao svoju policu pošto je auto dosta oštećen.

Itako vam ja u srijedu 14.04 zovem osiguranje allianz i kažem šta je bilo a ženska mi kaže da će kopiram prometnu i svoju vozačku pošto mi je auto od cure i da će procjenitelj doći AKO će slučajno prolaziti i biti u blizini.I tako vam ja danas 15.04 odvezem auto u osiguranje jer nitko nije došao i na kraju mi procjenitelj kaže kako oni nemaju nikakve veze s tim. ne žele mi procijeniti štetu na autu. rekli su mi da ne rade procjene jer je osiguranje od tog lika koji me udario iz Italije.tako da su mi rekli da ja sam nađem koje osiguranje radi procjenu za to talijansko i da će oni to riješiti. on misli da croastia osiguranje radi za to talijnsko.nakon toga sam opet zvao osiguranje i rekla je ženska da je njihova dužnost da oni to naprave,ali da je procjenitelj na terenu i da je ona na sastanku te da će se javiti.to je bilo jutros u 09:00 sati.sada smo je opet zvali i rekla je kako nema procjenitelja i da ćemo to pokušati riješiti sutra.Molim vas da mi kažete da li ih imam pravo tužiti za nemar ili nešto?? ovo je već nemoguće,a nisam uopšte ni kriv...hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija