Jump to content

ovrha na placu i poslodavac


xsenia

Preporučene objave

kasnim s placanjem nesto vise od cijele mjesecne rate stambenog kredita,banka je poslodavcu poslala rjesenje o ovrhi na placu. s obzirom da od hzzo-a primam naknadu za komplikacije u trudnoci,i ta ista dolazi na banku,ima li banka pravo uzeti naknadu,odnosno ako ne moze,da li se moze teretiti poslodavca za taj iznos (poslodavac je privatnik,a to da ce ga teretiti ako ne platim rekli su mi u knjigovodstvu?!)poslodavac se odmah ocitovao banci da sam na bolovanju radi trudnoce.hvala :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

bok,

 

koliko pratim legalis i čitam, moj zaključak je da ti mogu uzeti sve, akoo ne reagiraš i prigovaraš na vrijeme, jer novac kad dođe na račun nema više ime(legalitet),

 

osim u specifičnim situacijama,

 

i ako nema prigovora uzmu ti sve do lipe, a koga briga od čega češ živjeti!

 

to sam shvatio iz postova, a iz životnog iskustva znam da je to živa realnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam jedno pitanje,ovrha od jedne banke(nekakve kamate)sjela mi je na tekući račun i već 3 mjeseca nemam pravo na raspolaganje sredstvima na računu........imaju li oni pravo blokirati sve do zadnje lipe dok se ne sakupi dovoljno,ako imaju - od čega bih ja trebao živjeti s obzirom da mi plaća stiže na tekući,a on je u blokadi?

Unaprijed hvala na pomoći. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija