Jump to content

pomoć petpetica!!!


sepltura

Preporučene objave

EVO NEZNAM DAL STE OD PRIJE UPOZNATI SA MOJIM SLUČAJEM U VEZI YOUTUB SNIMKE EO DANAS MI JE DOŠAO OPTUŽNI PRIJEDLOG I POZIV ZA SUD U VEZI YOUTUB SNIMKE PIŠE SAMO DA JE DANA U OŽUJKU 2009 GODINE I OPIS POČINJENI PREKRAJA,I STA DA JA SAD NA SUDU VELIM? SUD VJEROJATNO IMA SNIMKU ALI JE LOŠE SNIMANA,MENE VEČ OSLOVLJAVAJU OKRIVLJENIK,I DA JE KAO OSNOVANA SUMNJA DA SAM POČINIO TE PREKRŠAJE,ŠTA DA KAŽEM SUDU KAKO DA SE BRANIM POŠTO NEMAJU NIŠTA OSIM TE SNIMKE,NIŠTA DRUGO,SAD E ZANIMA ŠTA SUD MOŽE I KOJA SU MOJA PRAVA POŠTO KAŽETE DA SNIMKA NIJE DOKAZ NA SUDU

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sepltura je napisao:

snimka gdje u brzoj vožnji se vidim ja

 

Ako ste napravili prekršaj brze vožnje ta brzina mora biti nečim izmjerena.

 

Vaš brzinomjer na vozilu nije baždaren niti propisan za mjerenje brzine vozila u cestovnome prometu.

 

Napišite točno što sve piše u tom optužnom.

 

Ako je samo brzina onda je glupost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vidim se samo u jenom trenutku ja da stavili su brzinu i kontra smjer i preticanje i pojas ima toga dosta na optužnom prijedlogu,ali ne počinje s dana u mjestu nek počinje sa u mjesecu ožujku 2009g u neutvrđeno vrijeme ali snimak je zaista loš 0.3 mpx kamera,oni su toga dosta napisala a nigdje nema kad je snimano,jer su snimku skinuli s youtuba i nje više nema uopče,a to je bilo prošle godine a ta snimka snimana koje više nema možda 2006 godine snimana sam ju je neki idiot stavio na youtube i napisao moje prezime,e sad mene zanima dobio sam taj optužni prijedlog sa prekršjima i pozza sud za glavnu raspravu kakva je dalje procedura dal me sud temeljem snimke može kazniti ako ja velim da nemam veze s tim i dal postoji kakva zastara pošto je po policiji prekršaj iz ožujka 2009 godine ali neznam po čem je to zaključila,neki se čude jer je ovo prvi slučaj za takve prekršaje a snimka kao takva nij dokaz,da uzmem odvjetnika? ili šta da napravim za takvu glupost nemilu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očito da izbjegavate napisati za što vas terete, a snimka je nedostupna stoga ipak trebate odvjetnika.

 

Stojim iza svojih odgovora po brojnim temama koje ste otvarali zbog iste stvari.

 

Dakle, snimka nije vjerodostojna, mjerenja nisu ispravna, a identitet mogućeg prekršaja se može jedino dokazati priznanjem samog počinitelja.

 

Za prekršaje do 31.12.2007. godine zastara pokretanja prekršajnog postupka je bila 1 godina, a od 01.01.2008. godine je 2 godine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne izbjegavam,snimka je kod njih i oni ju vjerojatno imaju u policiji skinuta s youtuba, terete me ovak:1 pojs, 2.brza vožnja,3.vožnja u suprotnom smjeru 4.preticanje preko pune crte,evo o su cetri točke i piše da su prekršaji utvrđeni temeljem pregleda snimkena youtub portalu i da postoji osnovana sumnja da sam počinio te prekršaje,a negdje u 4 mjesecu prošle godine su me zvali preko mb-a na policiju bez ikakvog poziva ni ništa pitali su a znam šta o tome ja sam rekao da nemam pojma i evo prošla je godina dana i došlo to sve doma,da na sudu ne priznam i šta mi mogu? šta je najgore

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bili smo ja i prijatelj u autu znači sve je snimano u untrašnjosti vozila nema registarske oznake ni vrijeme ni ništa,on je snimao snimka je zaista loša i policajac je temeljem snimke utvrdio identitet i vec smo okrivljeni na optužnom prijedlogu, na snimci se vidi tijek vožnje i u jednom trenutku ja i taj frend koji je snimao i to je sve,snimka traje minutu i nešt,oni su vjerojatno to skinuli s youtuba i slike printali van vjeroatno,jr neznam kojih drugi dokaza ima kad smo samo nas dvojica bili u autu trečeg nema ne postoji,6.5 imm glavnu raspravu u svezi toga piše da mogu doči ja ili dati pisanu obranu šta je sad najbolje molim te ako mi možeš pomoč se zajedno su naveli prekršaja oo 12000 kuna,nadam se da me razumiješ,i kakva je sad dalje procedura u svezi toga

nisam zbilja nikad imao takav slučaj a i mnogi se čude tome pa zato me zanima pošto vidim da poznaš zakon koja su moja prava da to sve padne u vodu, hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Staro pravilo glasi:

 

Kad ne znaš što ćeš napravi se blesav.

 

Poricati sve.

 

Prekršaji se mogu utvrditi na 3 načina:

a) neposrednim opažanjem ili obavljenim nadzorom ovlaštene osobe tužitelja koja je o tome sačinila službenu bilješku ili zapisnik, ili

b) na temelju vjerodostojne dokumentacije, uključivši i zapisnik o očevidu nadležnog tijela; ili

c) upotrebom propisanih tehničkih uređaja ili provođenjem odgovarajućih propisanih laboratorijskih analiza i vještačenja.

 

Policije nije bilo, taj snimak nije vjerodostojan niti je taj mobitel propisan za snimanje.

 

Dakle, jedino sami sebe možete ukopati.

 

Cilj postupka je da se opametite i ne radite više te gluposti.

 

To je sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa naravno da ču poricat cijeli događaj ali kako onda i policja na temeju toga diže optužni prijelog? onda nezna čito svoj posao ili ne kužim....jel se mogu na njihov rad žaliti? znam da vas gnjavim a što ako sud donese presudu protiv mene? kome da se onda žalim,mada čujem pop pričama da taj sudac nei stari još se nije susretao s takvim slučajem pame zato zanima,jedan policajac kojeg znam mi je rekao da nek tražim suočenje s policacm koji je utvrio prekršaje temeljem čega ih je utvrdio,isto mi je rekao da mi je glupo odvjetnika plačati jer s tog slučaja nemože biti ništa,ali opet se bojim sud je sud i može svašta ponekad donesu pogrešne odluke i šta da onda radim....opterečuje me to jako jer su toga pun... da ne budem prost napisali....12 mjeseci oduzimanja vozačke a 80 km putujem svakodnevno na posao,nisu normalni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sepltura je napisao:

a znam ali se ipak bojm da ne dojde do visokog prekršajnog suda....i da me sad ovaj nadležni sud ne osudi,jer neznam kakva je praksa s tim sad kad je glavna rasrava jel sudac odmah donosi riješenje ili se razmatra moja obrana?

 

 

pozdrav,evo danas sam bio na sudu pošto nemogu na glavnu raspravu jer sa spriječen taj dan,pa sam dostavio pisanu obranu pa na početku sudac uopče nije znao iz čega je prekršaj utvrđen,zmislite policija mu e dostavila optužni prijedlog za koji me terete i službenu zabilješku kao da je on prekršaj utvrdio,znači sudac je par puta predmet čitao jer mu nije bilo jasno iz čega je utvrđen,snimke nema kao ni slika ako su printali. policija je u svojo službenoj zabilješki navela da je obavila razgovor samnom i da sam ja izjavio da ja to bilo u ožujku 2009,ja o tome nemam pojma nikakvu službenu izjavu nisam davao sam sam rekao da nemam pojma o tome.sudac je rekao da če zakazat drugu raspravu gdje če pozvat i polcajca koji je prekršaj utvrdio,ja ništa ne priznajem sve poričem opvrgavam,vidi se da sudac još nikad nije imao takav predmet. mene sad zanima šta reči i kako se braniti ako policajac veli da sam ja to priznao a nisam,kako da složim obranu usmenu? pismenu sam dao gdje sve opvrgavam i poričem,jel je bitan dan i vrijeme u samom prekršaju pošto nema naveden dan ni vrijeme prekršaja piše neutvrđen,sam je navden ožujak 2009,kao po našoj izjavi,a ja to nisam izjavio,MOLIM ZBILJA POMOČ DA ME NA SUDU NE POKOPAJU POLICAJAC I SUD.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sepltura je napisao:

EVO NEZNAM DAL STE OD PRIJE UPOZNATI SA MOJIM SLUČAJEM U VEZI YOUTUB SNIMKE EO DANAS MI JE DOŠAO OPTUŽNI PRIJEDLOG I POZIV ZA SUD U VEZI YOUTUB SNIMKE PIŠE SAMO DA JE DANA U OŽUJKU 2009 GODINE I OPIS POČINJENI PREKRAJA,I STA DA JA SAD NA SUDU VELIM? SUD VJEROJATNO IMA SNIMKU ALI JE LOŠE SNIMANA,MENE VEČ OSLOVLJAVAJU OKRIVLJENIK,I DA JE KAO OSNOVANA SUMNJA DA SAM POČINIO TE PREKRŠAJE,ŠTA DA KAŽEM SUDU KAKO DA SE BRANIM POŠTO NEMAJU NIŠTA OSIM TE SNIMKE,NIŠTA DRUGO,SAD E ZANIMA ŠTA SUD MOŽE I KOJA SU MOJA PRAVA POŠTO KAŽETE DA SNIMKA NIJE DOKAZ NA SUDU

http://slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/101992/Default.aspx

 

Kao što rekoh, traži se priznanje vozača.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija