Jump to content

krivo parkiranje


anonimno

Preporučene objave

 

Jučer sam parkirala automobil na mjestu gdje je zabranjeno (pločnik). Vratila sam se nakon 15 minuta i na autu zatekla obavijest o počinjenom prekršaju te uplatnicu na iznos od 400,0 kn.

Ako ja ne platim to u roku 8 dana, da li ću tada dobiti od policije kakvo rješenje o prekršaju ili nešto slično i da li će se tada iznos od 400,00 kn uvećati za eventualne kamate, tj. mogu li već sada policiji napisati zamolbu za zamjenu novčane kazne za mjeru pisanog upozorenja ili moram čekati rješenje od policije? Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

Jutros mi auto dignuo pauk-250 Rijeka prometu(grad Rijeka)+500policija.

1.Na koji propis da se pozovem kad budem išla po auro u "Rijeka promet"koji neće da daju auto ako im se na licu mjesta ne plati 250kn?Naime - čula sam da nemaju pravo to raditi nego moraju dati auto i račun.

2. Kako je vlasnik vozila moj svekar - postoji li neka fora (izjava ili sl.) da se sve te kazne prebace na mene tj. na mog muža (njegovog sina) jer nemam sad love za sve to platiti u roku 8 dana nego bih na više rata.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija