Jump to content

Darovni ugovor


anonimno

Preporučene objave

Molim pomoć jer se ne razumijem mnogo u pravne stvari i nisam nikada imala posla ni sa sudom ni s odvjetnicima. Baka mi je pred nekoliko godina darovnim ugovorom prepisala kuću. Ja sam slučajno kod nje zaboravila svoj primjerak ugovora, a kako živim u drugom gradu nisam dolazila nekoliko mjeseci i to je tako ostalo kod nje. Uostalom vjerovala sam joj jer mi je baka. Nakon nešto manje od godine dana saznala sam da je baka u općini poništila ugovor i novim ugovorom o doživotnom uzdržavanju prepisala kuću ujaku. Lagala je ženi koja radi u općini da je moja familija maltretira i ne znam šta sve ne i na kraju je ona prekrižila ugovor i napisala poništeno. Ponavljam da sam ja to saznala mnogo kasnije sasvim slučajno od neke treće osobe koja je načula da su prevarili tu ženu iz općine i da ona sad strahuje za vlastiti posao. Od toga je prošlo već 6 godina. Neko vrijeme uopće nisam mogla povjerovati da mi se to desilo, a onda su me zadesile zdravstvene tegobe tako da cijelo ovo vrijeme nisam ništa poduzimala. Sada mi opet u život ulazi taj ujak i njegova familija sa novim spletkama. I stvarno mi je više prikipilo. Što ja sad mogu poduzeti sa pravne strane?Nemam nikakve papire. Ne želim tu kuću,ali ne želim ni da je on dobije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija