Jump to content

di ste dalmatinci..


planina

Preporučene objave

dragi moje kolege...nisam često na legalisu kao prije..kada mi dojde izjadam se malo mi bude lakše što eto se mi ovdje koliko toliko razumijemo...ali vidim da su podjele sve veče..lijevi..desni..dragovoljci..branitelji,ranjeni,oboljeli..itd...ali eto meni se pružila prilika malo pobječi iz moslavine i banije u makarsku..malo u dalmaciju..pa kakva je situacija dolje..kako funkcioniraju tamo te udruge..hoče li ljudi pomoči..jer nepoznam nikoga..i trebat ču malo pomoč da se snajdem..da nelutam od vrata do vrata..valjda kao branitelj.i hrvi..neču dočekati zatvorena vrata zato što sam iz unutrašnjosti..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bog,planina,ja san iz šibenika ,nisan u udrugama ,nisam u mirovini,dragovoljac 113br,izvidnik 15d.p.nezaposlen.ode ti je tuga sa juga,ne znan za makarsku,manje je misto, možda su bolji ljudi,sunčaj se budi uz more,provaj loviti ribe,samo se nemoj sekirati.šta se tiče pomoći,ja sam ti na raspolaganju,samo izvoli.i mene smeta kako se ljudi koji su bili za zajedničku stvar sada razjedinjuju.bog planina i pozdrav svim istinskim braniteljima. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav..eto igrom slučaja ču dobar dio godine vjerovatno provoditi dolje oko makarske,pa se čujemo svi putem ovoga portala..nisam ja u nikakvim udrugama..imam status hrvi a nisam se učlanio u hvidru..jedino u kojoj sam udruzi je udruga dragovoljaca i veterana domovinskoga rata..nemam baš neko dobro mišljenje o tim udrugama..ali eto kada čovijek dojde na teren di baš nema poznatoga i nekoga za savjet mislim da je udruga odlično riješenje za upoznavanje..a inače dok sam radio u mup-u bio sam na ispomoči u šibeniku..do trogira..tako da u šibeniku i znam nešto ljudi..ali ovo je dosta južnije..ali vidjet čemo sve..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Hm. čitam ovo i razmišljam....što dalje sve gore!!! Već više godina boravim cijelo ljto na moru ( bliznina Zadra) , nije mi palo na pamet , iako sam više nego usamljena, tražiti društvo , prijatelje ( ???postoje li uopće?)u udrugama , medju ljudima kojima sam ako ne ista , ono bar slična. Dragovoljac, HRVI, sama, usamljena...Djeluje li udruga za takve u ZD? Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je istina,s ovih -10% ostacema na barama,potocima i tko je blizu nekog dobrog jezera(Jarun)to je vec vrhunac.Vazno je da nasi predstavnici u udrugama zajedno sa jacom hodocaste jadranom pa ce nam oni na jesenskom zasjedanju sabora podnijeti izvjesce o dogadajima na jadranu.Nema brige za nas,mi cemo uvijek biti pravodobno obavijesteni o svemu :-D:-o:smijeh:8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Štovana kolegice Mirna,

u Zadru i okolnim mjestima ima velik broj udruga proizašlih iz domovinskog rata. Neke rade uspješno a neke postoje na papiru. Vjerovatno je stvar u organizaciji i glavama ljudi. Konkretno naša udruga UHDDR-a Sv. Filip i Jakov uspješno djeluje u svi segmentima društva ( od pomoći kolegama, pomoći svih aktivnosti u mjestu, sudjelovanju na svim susretima branitelja kako u gostima tako kao i domaćini, susretima djece branitelja, DDK-i) Tako se stekao velik broj prijatelja, organiziraju se druženja, sportski susreti i izleti. Pa eto kad si već u našoj blizini slobodno navrati i osjećat ćeš se ugodno u našem društvu i druženju. Lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poziv je u mom slučaju bio namjenjen planini nije mi jasno Mirna zašto ti je komentar pun ironije a,za razliku od tebe, ja imam prijatelje jer sve prave branitelje smatram svojim prijateljima.i nije mi nikakva primisao bila muško-žensko prijateljstvo na način koji si ti shvatila potdrav svim braniteljima ma gdje bili :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

grgur je napisao:

poziv je u mom slučaju bio namjenjen planini nije mi jasno Mirna zašto ti je komentar pun ironije a,za razliku od tebe, ja imam prijatelje jer sve prave branitelje smatram svojim prijateljima.i nije mi nikakva primisao bila muško-žensko prijateljstvo na način koji si ti shvatila potdrav svim braniteljima ma gdje bili :kavica:

 

Povremeno navratim na ove stranice, pa isprika što nisam odmah odgovorila. Moj komentar , oprosti nije bio pun ironije,,,,rekla sam samo istinu....nemam prijatelje, nešto se u ljudima promijenilo, branitelje ne dijelim na prave ili NEprave,za mene postoje samo branitelji , dakle oni koji su to zaista bili, a ti po tvome NEpravi, tek se skrivaju, ne druže...Nikakva primisao na muško-žensko prijateljstvo nisam shvatila , kako bi ti to rekao, jednostavno.....ljudi su se otudjili, ako nemaju koristi...ne žele prijateljstvo. Ipak, grgur, pozdrav ti....ako si u Ninu, plačam kavu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na pivu dojdite kod mene u caffe forum.Na ulazu u moju birtiju vam lijepo pise:rasprave o svemu,druzenja,poznanstva...a kaj se sekiram,i ovak bute tam zavrsili.Nemam nis protiv naslova teme ali kaj ak ja otvorim teme pod naslovima "Di ste zagorci,medimurci,kordunasi,licani,gorani,primorci,istrani...jel nas ima....,velepostovani bu se dokutural s kolicima i nema nas vise,ni ovak nas nebu. :cuga::kavica::mir: :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok decki i puce,kaj ima u Dalmaciji,jel dobro vrijeme.Uzivajte,pustite vrazje udruge,kaj jos i tam da ih gledam.Vidim da i bombe u Splitu nekim ljudima stavljate na aute.Nama su ti ljudi iz te vrazje susjedne zemlje veliko zlo napravili,ali pijatelji moji i mi moramo stati na loptu.Nagledal sam se krvi u ratu ali protiv sam ovakvih poteza gdje moze i dijete nastradati.Nisam ni rekel da pricam o postavljanje bombe na beogradski automobil na plazi Kasjuni u Splitu.Pamet u glavu.Aj bok. :dvoje::propovjeda::mase2::bjezi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac je napisao:

Na pivu dojdite kod mene u caffe forum.Na ulazu u moju birtiju vam lijepo pise:rasprave o svemu,druzenja,poznanstva...a kaj se sekiram,i ovak bute tam zavrsili.Nemam nis protiv naslova teme ali kaj ak ja otvorim teme pod naslovima "Di ste zagorci,medimurci,kordunasi,licani,gorani,primorci,istrani...jel nas ima....,velepostovani bu se dokutural s kolicima i nema nas vise,ni ovak nas nebu. :cuga::kavica::mir: :hvala:

 

Depresivac važi li poziv i za slavonce?

ako važi dolazim ako točiš bezolovno jer jedino to konzumiram uz moje bonbonćiće.

Šta se tiče ovih ostalih koje si nabrojao stvarno neznam gdje su,na(svim) forumima je jako malo piskarala u odnosu na par mijeseci ranije,dali ih je br.1 prestrašio ili su pobijegli na more?

Primjećujem jedino tvoje prisutstvo svakodnevno i još katkad netko novi,drago mi je kad pročitam "od depresivca".

Ja svaki dan svratim ali sam lijen za tipkanjem ali kažem pratim redovito šta se piše(kao što rekoh jako malo).

 

Prava branitelja-pravni portal mi je omiljen ali pošto nisam pravnik neću se puno mešat(tamo rade štapovima)pa bolje mir.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma vazi za sve,kako ne.Trebamo se i svi ostali ukljuciti,tu nam je sansa da komuniciramo.Hebi ga,ovo je pravni portal a mi smo preeksplozivni i cesto izademo iz pravila foruma.Neko nas mora korigirati i ma koliko sam ja nekad ljut,neznam kaj bi bez moderatora,valjda bi nasa rasprava otisla u vrazju mater na svakoj temi.Kad si me vec bocnuo za slavonce,oni su po meni ljudi sa nevjerovatnim optimizmom u dusi i jako su dobri.Ja sam iz Okolice Zagreba ali poznam mentalitet slavonca i zavidim im sto nas nije vise takvih.Samo ti tipkaj na forumu,koliko-toliko svaka tvoja rijec ili misljenje sigurno puno svima znaci.Mi moramo komunicirati a broj 1 nek radi svoj posao,kak veli Bandic:nek svaki dela svoj posel :palac::mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija