Jump to content

NAPLATA ŠTETE OD OSIGURANJA


anonimno

Preporučene objave

osiguranje mi oduzima tih 2-3% jer procjenitelj smatra da sam ja 20% kriv. Naime ja sam imao prednost, a čovjek mi je izletio(imao je stop znak) i ja nikako nisam mogao izbjeći sudar, a procjenitelj je procijenio da sam mogao. Da li mi može pomoći činjenica da očevid nije bio izvršen korektno (nismo alkotestirani, ništa nije slikano), policija nam je rekla da napišemo europsko izviješče i pri tome napominjem da sam ja bio ozljeđen i auto mi nije bio pokretan. Čovjek u kojeg sam se zaletio priznao je krivicu i u europskom izvješću i poslije u formularu na osiguranju. Ne znam kako bih mogao dokazati da sam vozio prilagođenom brzinom i na vrijem počeo kočiti (na ceati su bili tragovi kočenja 5-6 m), a auto mi je potpuno ispravan. Još me zanima kako bi taj prigovor trebao izgledati, nešto slično kao onaj za prigovor prekršajnom sudu? Molim Vas da mi otprilike kažete kako bi to trebalo izgledati, na koga nasloviti, itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija