Jump to content

... poziv ...


roda91

Preporučene objave

Nije mi jasno što će nam još jedna udruga.

Zar ih imamo malo?

:kavica:

 

Nama bi trebala stranka,koja bi bila parlamentarna i koja bi istinski zastupala naše interese.

A koja ne bi prodala naše interese u zamjenu za: božićne i uskršnje paketiće za djecu, ili putovanje u Lourdes, ili ljetovanje nekoliko desetaka djece na moru, ili sportske igre branitelja, itd. itd.

Sve su to TRICE I KUČINE!

A za to su nas prodala vodstva naših vrlih udruga!

Pa što će nam onda još jedna? :zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pretorian43 je napisao:

Nije mi jasno što će nam još jedna udruga.

Zar ih imamo malo?

:kavica:

 

Nama bi trebala stranka,koja bi bila parlamentarna i koja bi istinski zastupala naše interese.

A koja ne bi prodala naše interese u zamjenu za: božićne i uskršnje paketiće za djecu, ili putovanje u Lourdes, ili ljetovanje nekoliko desetaka djece na moru, ili sportske igre branitelja, itd. itd.

Sve su to TRICE I KUČINE!

A za to su nas prodala vodstva naših vrlih udruga!

Pa što će nam onda još jedna? :zao:

 

... u tvojim pitanjima krije se i odgovor :kavica:

... treba nam metla pa da se konačno čuje glas HB... :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakako podrzav inicijativu i u startu treba dobro razmisliti o sugestiji "pretorian43" da bi se osnovala stranka pomocu koje bi se lakse doslo do cilja.Sto vise i na nacin na koji bi za aktuelnu sadasnju i sve buduce vlasti to bilo jako bolno jer bi izgubili veliki broj glasaca.Vlasti za sada ide na ruku osnivanje udruga jer su tako branitelji razjedinjeni i razbijeni po kojekakvim kvazi udrugama gdje se bore samo za svoj napredak i svojih bliznjih itd.U stranku nikako ne bi smjeli uci dosadasnji predsjednici ni clanovi raznih odbora, raznoraznih udruga a u svezi sa braniteljskom populacijom,a nadalje i nikakvi saborski zastupnici ili ljudi bliski svim politickim opcijama koje su bile ili blizu vlasti na svim razinama od opcina preko zupanija pa do sabora. Iz razloga sto su imali priliku da obrane braniteljsku cast a oni su je jos vise okaljali inflacijom branitelja u drustvu.

roda91 je napisao:

Pretorian43 je napisao:

Nije mi jasno što će nam još jedna udruga.

Zar ih imamo malo?

:kavica:

 

Nama bi trebala stranka,koja bi bila parlamentarna i koja bi istinski zastupala naše interese.

A koja ne bi prodala naše interese u zamjenu za: božićne i uskršnje paketiće za djecu, ili putovanje u Lourdes, ili ljetovanje nekoliko desetaka djece na moru, ili sportske igre branitelja, itd. itd.

Sve su to TRICE I KUČINE!

A za to su nas prodala vodstva naših vrlih udruga!

Pa što će nam onda još jedna? :zao:

 

... u tvojim pitanjima krije se i odgovor :kavica:

... treba nam metla pa da se konačno čuje glas HB... :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slušam ovu pjesmu i sav se naježim,sve mio slike prođu pred očima..bilo je teško..ali bili smo ponosni..drago mi je da sam sudjelovao i bio dio povijesti osamostaljenja lijepe naše..to je san svakoga hrvata..bili smo složni..i kao brača..šta se to desilo danas...same podjele..rade od nas što god žele..u šta smo se to pretvorili..ucjenjuju nas sa tim bijednim mirovinama..šta su nam napravili od države..pa ova vlast nas svaki dan prodaje..možda tako mora biti..možda je to naša sud..ali ..kakve smo mlade prijatelje izgubili u ovom ratu..a za šta su dali živote...bože mili..država je pokradena..domovinski rat kriminaliziran..sve je strpano u jedan koš..partija jača..to se nesmije dozvoliti iz poštovanja prema svima onima koji su dali živote..jer ako se ovako nastavi ispast če da im je žrtva bila uzaludna..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tesko je sakriti emocije poslije ovakve pjesme.Sjetis se velikog zajednistva,kad pogledas bilo koju sliku iz rata osjetis da disemo ko jedan.Mi nismo krivi za ovo sto nam se sada dogada,drugi su to od nas napravili.Mi smo svi bili iz prosjecnih radnickih obitelji,savrseno smo odradili rat.Daleko smo mi od politike,da smo se htjeli njome baviti imali smo dosta vremena i nije nam to napamet palo.Zato se politika poigrava s nama.Skeptican sam prema osnivanju bilo kakve nove udruge jer je tesko odrzavati nekakav odnos sa politickim vrhom a da se s njima na neki nacin ne spetljas.Oni slovenski studenti razbiju svoj parlament u jednom danu zbog promjane obicnog zakona o stipendiranju pa se pitam koliko nasi ljudi imaju jos strpljenja s nasim banditima u vrhu.Protestira se zbog neke arhitektonske promjene izgleda jedne ulice u Hrvatskoj,gotovo uspjevaju prisiliti gradonacelnika na ostavku zbog te ulice.Branitelj suti i suti.Nitko nas ne sljivi ni pet posto.Mi nismo partizani da svaki dan moramo nabijati nekom na glavu da bez nas nebi bilo ni te ulice ni gradonacelnika pa ni ove bande lopovske od udruga i politicara.Bez obzira na sve ja jako postujem branitelje i one koji se znaju sluziti ovim kompjuterom i one koji ne znaju.Branitelji su moralna vertikala ovog drustva,takva generacija se stvara jednom u stotine godina.U ovoj novoj nam Hrvatskoj samo su dva posla savrseno odradena a to je rat i pljacka svega dobroga u ovoj zemlji.Mi smo rat odradili a ovo drugo su odradili oni drugi,oni koji nam i danas vise nad glavom.Svemu ce valjda doci kraj,samo se molim da branitelji zive u miru i dostojanstvu kojeg sad nemaju,valjda ce imati prije nego izumre cijela generacija.Samo se tome molim.Treba nam mir.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovako, pokušat ću u kratkim crtama tj osnovnim crtama reći zašto mi se sviđa ova udruga :

 

- poziv je upučen pravodobno SVIMA koji žele dakle ne lokalno djelovanje sa središnjicom ili nekon zajednicom u blizini vlade

- u osnivanju sudjeluju svi koji dođu na osnivačku skupštinu, dakle ne da se servira gotovo članovima pa ako ti hočeš-hočeš a ako nečeš-nečeš

- saslušati će se svi koji će imati neke prijedloga i izabrano predsjedništvo će imati dosta posla da se pokušaju neke stvari uskladiti ali kada se uspije to će biti jedna udruga sa članovima iz svih krajeva RH koji će opet svaki ponaosob imati obvezu lobiranja novih članova čime bi se dobila jednoteritorijalna stranka a to je teritorij RH

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija