Jump to content
Sign in to follow this  
noni

Hipotetski upit

Preporučene objave

Zamislimo slijedecu hipotetsku situaciju:

Nemam lipe na racunu, ne posjedujem nekretnine ni pokretnine, nezaposlen, ne primam nikakvu naknadu niti socijalnu pomoc, ali imam mastercard iz nekih boljih vremena, te trošim podizanjem gotovine na bankomatima, plačam račune, sve dok me banka ne zaustavi. Gore navedeno stanje je nepromijenjeno. Novaca nema. Banka ce, pretpostavljam, tražiti novac, nece se imati od cega naplatiti, vjerojatno slijede tužbe, ovrha na prazan račun, itd, pa me sada zanima što se dogada dalje, te kako ta prica može završiti?!? Zatvor ??? Na koliko vremena ? Ovisi li to o svoti novca ? Može li se, teoretski, proci nekažnjeno, ne vracajuci dug? Došlo je do polemike među prijateljima, gdje neki tvrde da je moguće :-? Jedan čak tvrdi da poznaje osobu, koja je to učinila i posljedica je jedino da je na ''crnoj listi'' dotične banke već godinama i nikom ništa. U toj banci, naravno ne može ništa, ali su mu, u međuvremenu normalno stizale plaće i honorari na druge banke. Osobno mislim da laže, ali, ipak, je li moguće ? :-?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this