Jump to content

krivo optužen pomoć! hitno!!


zeljko031

Preporučene objave

Na kućnu adresu mi je stigao prijedlog za ovrhu sa priloženim r2 računom koji je upotrijebljen kao jedini dokaz, da sam kupio robu u vrijednosti od 5 000 kn.. na to budala nisam reagirao, da bi nakon 3 mj dobio rješenje o ovrsi i popisu imovine! napominjem da sam u trenutku naruđbe te robe i usluga bio u pratnji stvarnog naručitelja, koji sada meni ne osporava da je on naručio to sve za što se mene tereti i platio prvu ratu u iznosu od 2 000 kuna. kako je moguće da se nekog može optužiti samo na temelju r2 računa!? ja nisam potpisao nikakvu otpremnicu, naruđbenicu ili nešto slično i.t.d..stoga smatram da sam optužen samo i jedino zato jer je ovrhovoditelj upoznat činjenicom da se od stvarnog kupca ne može naplatiti do kraja, što kod mene može pokretninama!

 

..samo mi nemojte reći da je to ne moguće..jer vjerujte mi je!! pišem žalbu, i ne vjerujem sam sebi...

 

molim Vas za pomoć, pravni savjet, ili bar netko tko je imao sličan slučaj...unaprijed puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

Oprostite ako samo želim ponoviti - tek ste dobili Rješenje o ovrsi te sada u zakonski ostavljenom roku ulažete prigovor?

 

Zbunili ste me s navodom da ste prije 3 mjeseca dobili prijedlog za ovrhu na koji niste reagirali.

 

Dakle, ako u zakonski ostavljenom vremenu uložite prigovor na doneseno rješenje o ovrsi, taj postupak ide u parnicu gdje ćete moći dokazivati sve što ide Vama u korist.

 

Lp,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija