Jump to content

vip račun


bibba

Preporučene objave

tužitelj - vipnet d.O.o.

tužena - ja

radi: naplate (?!!)

 

tako sam dobila poziv za općinski sud i ročište za nekih mjesec dana. nije mi jasno ni kakva je naplata u pitanju, ni što mogu učiniti

 

naime, prije nekih skoro 9-10 godina imala sam Vip pretplatu, cifre su mi bile prevelike, ugovor je prekinut. tražila sam od Vipa (budući da računi nisu plaćani na vrijeme, to priznajem) da mi odobre plaćanje računa u ratama, preko općih uplatnica na zavodu za platni promet (FINA), odobrili su mi (usmeno, u telefonskom razgovoru), platila jesam i od tad ni traga ni glasa od Vip-a već evo ovih nekoliko godina. prije nekih godinu i pol-dvije, u normalnom "generalnom" čišćenju stana bacila sam i te kopije uplatnica, jer je toliko dugo prošlo da bi se dalje čuvali.

 

i sad dobijem ovaj glupi papir za raspravu. ja kopije uplatnica više nemam, a kako da se uopće obranim?? nije mi jasno uopće kakvu naplatu hoće?? napominjem da su me u međuvremenu zvali milijon puta nudeći mi svaki put pretplatnički ugovor, i nitko nijednom nije spomenuo da ja išta dugujem (možda zato što i ne dugujem više)

 

molim pomognite mi, ne znam kako da se obranim, za odvjetnika vjerujte mi nemam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija