Jump to content

dan pobjede i dan branitelja


strikan

Preporučene objave

otvaram temu

 

POSLUŠAJ NAŠA MAJKO NEBESKA

TVOJ ZAGOVOR MOLE TVOJA DJECA

U GRUDIMA NAM JE BOL PRETEŠKA

KAMO DALJE? TAMA JE SVE VEĆA

 

POSRĆEMO..ZASTAJEMO..I, MAJKO..PLAČEMO!

KORAK NAM JE UMORAN I TEŽAK

ČELO NABORANO PREMA ZEMLJI SAGINJEMO.

POMOZI MAJKO! DAJ DA BUDEM OPET JAK

DAJ DA NA MOM LICU SVJETLO SIJA

DAJ DA IZ MOJE DUŠE ODE TAMA

JER JA SAM MAJKO ONO ŠTO SAM UVIJEK BIO

BRANITELJ ŠTO JE HRVATSKU UVIJEK VOLIO....

 

NE BOJTE SE DJECO MOJA MILA

JER NAD VAMA MAJKA VAŠA BDIJE

NITKO VAM NIKAD NEĆE SLOMITI KRILA

I VJEČNO ĆE HRVATSKI BARJAK DA SE VIJE....

 

sinj.04.08.2010.

 

a svima želim sretan i ponosan dan pobjede i domovinske zahvalnosti i dan branitelja...

 

malo smo se umorili ali možemo mi još puno toga..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Povodom obiljezavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja te 15 obljetnice VRO Oluja u cetvrtak 05.08.2010 u vremenu od 08-20 sati na SRC Jarun u Zagrebu,gradani ce moci razgledati Takticko-tehnicki zbor naoruzanja,borbene i neborbene tehnike i opreme oruzanih snaga RH.Za posjetitelje je organizirana podjela vojnickog graha od 13 sati. :zdero::cuga::zivili: Odazovimo se kolege branitelji iz grada Zagreba.Cestitke i svim braniteljima diljem Hrvatske i ugodan praznik, Dan domovinske zahvalnosti i Dan branitelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijepo je cuti za lijepe geste nekih institucija,barem ove dane kada slavimo Dan zahvalnosti i Dan branitelja.Delozacija sesteroclane obitelji Ljubomira Ljubicica je odgodena i ministar policije obecava da ce pokusati rijesiti stambeni problem te obitelji u kojoj je cetvoro djece.Ljubomir je bio ratni zapovjednik antiteroristicke jedinice Vojne policije.Umjesto da je ujutro bio deloziran,on se pojavio na postrojavanju prvih redarstvenika na zagrebackoj Policijskoj akademiji.Ne pisem ovo kao vijest-eksluzivu,vec kao primjer da se moze puno toga napraviti za branitelje da im bude bolje u zivotu.To ne treba raditi samo povodom nekih praznika,drzava je duzna to raditi 365 dana u godini,upravo ovako kako je sada napravila. :pljesce::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija