Jump to content

deblokada


neplatisa

Preporučene objave

pozdrav svima! :-)

 

zanima me deblokada tekućeg računa!

naime blokiran sam od strane vipneta, kojem nisam platio sve račune i tužili oni mene, sjeli na tekući, i pošto je bilo dovoljno sredstava na računu naplatili sve odjednom! što je i uredu! :tikvan: ali sad me zanima koliko ću ćekati da mi banka odblokira tekući račun!

jučer je sve naplačeno, pa dali tko zna koliko se odprilike čeka na deblokadu! iskustva sa sličnim slučajevima isto tako može!

 

hvala na odgovoru unaprijed i lijep pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

@@ Osobno sam imao takav problem. Nakon izvršenog podmirenja od strane banke na račun potražitelja kontaktirao sam banku i nakon toga osobno otišao u banku ( Zab-e ).Ljubazna djelatnica banke,prilikom davanja moje kartice tekućeg računa,nešto je utipkala u kompjutor i izjavila " odite Vi sada gosp. popit kavu i vratite se kroz 10-15 min i bit će sve u redu".Vratio se kroz pola sata,račun odblokiran i resto novaca koji je bio na računu podigao i tu je priči kraj.

Tako da mislim da niti Vi ne bi smjeli imat većih problema.Samo se javite u nadležnu banku.

 

Ovim putem sve čestitke na ljubaznosti djelatnicima Zab-e u poslovnici Bjelovar.Kodeks ponašanja prema klijentima +5. :palac::vjeruj::pljesce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija