Jump to content

HT - ovrha i poziv na glavnu raspravu


nepnaut

Preporučene objave

Trebam savjet. 1997 godine sklopio sam ugovor o korištenju GSM-a s ondašnjim CRONET-om, ugovor sam sklopio u Palmotićevoj 82 u Zagrebu jer tada sam radio u Zagrebu. Problemi su počeli u samom startu, to jest ja nisam nikada na kućnu adresu, a živim u Sisku, dobio niti jedan telefonski račun. Odmah nakon ne dobivenog prvog računa otišao sam u Palmotićevu i pitao u čemu je problem, a oni su mi tamo rekli da se ništa ne brinem i da će mi račun već stići, ali to se nije dogodilo. I idući mjesec sam opet otišao i pitao što je i dobio sam isti odgovor. Nedugo nakon toga sam prestao koristiti taj broj. I onda jednog dana iznenađenje, 1999. dolazi mi prijedlog ovrhe, na koju se ja žalim, jer nisam dobio niti jedan račun, a Općinski sud u Zagrebu tek 2006. prihvaća moju žalbu i ukida provedene radnje, a postupak će se nastaviti kao u povodu prigovora protiv platnog naloga. 2008. HT podnosi tužbu i ostaju pri ovršnom prijedlogu., a ja sam uredno poslao prigovor tražeći da se tužba odbaci jer nisam zaprimio niti jedan račun, a isto tako nisam mijenjao nikad adresu prebivališta (što oni navode da jesam i da sam bio dužan obavijestiti ih). Sada sam dobio poziv na ročište, pa me zanima na što se sve mogu pozvati! Da li na zastaru? Da li na nesavjestan rad zaposlenika, jer u ugovoru se uredno nalaze svi moji podaci, a i uzeli su kopiju osobne iskaznice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija