Jump to content

ovrha radi ne placanja racuna


LukaToni

Preporučene objave

Sa opcinskog suda u N.N je stiglo rjesenje kojim se odredjuje ovrha po prijedlogu JKP "Trebišnjica" N.N protiv mene i pise na temelju vjerodostojne isprave.

Da ja to ukratko objasnim, ustvari je rijec o placanju vode koju ne placam vec par godina iz razloga sto citavo ljeto i zimu nemam vode, imam brojilo vode jos od prije Trebisnjice i kad je Trebisnjica preuzela vodovod od "Plave vode" ona uopce ne radi prema satu nego svima isti racuni stizu, znaci uopce ne mjere potrosnju tj. i neznaju imamo li vode ili ne.

sa Trebisnjicom nemamo nikakav ugovor ni o prikljucenju niti o bilo kakvom odnosu s njima od kako su preuzeli to.

Dostavili su jos nekakav prijedlog za dozvolu izvrsenja popisom, procjenom, pljenidbom i prodajuom pokretnih stvari izvrsenika. A kao dokaz navode nekakav izvod iz poslovnih knjiga-kartica.

Ukoliko izvrsenik ulozi prigovor na rjesenje, prigovor se smatra tuzbom.

kakav prigovor, mozete mi napisat kako se pise i kakva je forma tog prigovora...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ni meni se nitko nije javio u vezi progovora pa sam zato u gradskoj knjižnici posudio ovu knjigu

 

1. Ovršni zakon u praktičnoj primjeni : sudska praksa, poveznice, primjeri / Tomislav Gračan.

Priručnik prenosi iskustva prakse širem krugu stručne javnosti. Pravnim stručnjacima prikazuje Ovršni zakon prvo kroz pročišćeni tekst, zatim kroz natuknice upućuje na međusobnu povezanost nekih propisa unutar strukture tog Zakona. Također ukazuje i na druge propise koje valja imati na umu ako se taj Zakon želi odgovarajuće primijeniti.

 

Knjigu ima svaka gradska knjižnica a u njoj imate primjere prigovora i tužbi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija