Jump to content

zatvoreni krug


iskon

Preporučene objave

Većer !!!

Optužen sam za nanošenje teške tjel ozljede, na sudu nije bilo dokumentacije, čovjek kog sam udario je u republici Srpskoj i ne pojavljuje se kao svjedok, udario sam ga jedanput i navodno je došlo do teške ozljede oka.

U postoječoj dokumentaciji stoji da je otpušten iz bolnice u zdravom stanju nakon dva dana.

Drugo ročište čekam već 6 mjeseci i saznajem da je sutkinja na bolovanju.

Nemio događaj je bio prije tri godine.

Radim u državnoj firmi i za napredovanje mi je prijeko potrebna potvrda o nekažnjavanju koju VJEROVATNO NEĆU MOĆI PODIĆI.

iMA LI NETKO SAVJET KAKO IZAĆI IZ OVOG ZATVORENOIG KRUGA!VELIK POZDRAV! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovisi što se nalazi u spisu..

postoji li traumatološki list na ime oštećenika, pogledati kako je ozljeda okvalificirana po liječniku u bolnici, provesti sudsko-medicinsko vještačenje te ozljede prema toj postojećoj med. dokumentaciji, saslušati eventualne svjedoke očevice događaja, uzeti obranu okr. i donijeti odluku..

moj prijedlog je:

ako nemate odvjetnika, uzmite ga i neka ide izvršiti uvid u spis i utvrdi što se u njemu nalazi, što je provedeno do sada od dokaza, postoje li svjedoci koji bi vas mogli teretiti i onda pripremiti obranu..

ako nema svjedoka, branite se šutnjom, oštećenika nema i do njega se ne može doći...neće se moći dokazati da ste mu upravo vi ozljedu nanijeli...to u slučaju da vještak kaže da se ipak radi o teškoj tj. ozljedi, ne običnoj/lakoj/... neka odvjetnik iskoristi svoje sposobnosti i urgira kod suca zakazivanje rasprave...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija