Jump to content

zakonitost otkaza


dano

Preporučene objave

Molio bih Vas za Vaš savjet iz radnog prava.

Trenutno radim u jednoj poljoprivrednoj-ljekarni,koja se nalazi u sklopu jedne PZ,koja se osim sa maloprodajom i veleprodajom bavi i raznim drugim poslovima.Nedavno mi je najavljeno da će se ljekarna u kojoj radim zatvarati krajem 10.mjeseca,te da bi meni u tom slučaju uslijedio otkaz.Mađutim,želim napomenuti,da ja imam ugovor na neodređeno,te me zanima dali je poslodavac u slučaju zatvaranja ljekarne u kojoj radim,dužan ponuditi mi neko drugo radno mjesto,u sklopu PZ,s obzirom da ima i veliki broj djelatnika koji rade na ugovor na određeno.Isto tako,jedan određeni broj djelatnika u ljekarnama koje se za sada ne zatvaraju,također ima ugovor na određeno.Zanima me dali poslodavac u takvom slučaju ima pravo dati mi otkaz i dali bi on onda bio zakonit.

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dano,

poslodavac je dužan poštivati proceduru koju propisuje Zakon prije otkazivanja ugovora o radu.

Ukoliko je vaš poslodavac PZ i onda će ona morati voditi radčuna o godinama staža koje si prove kod njih na radu,starosti,broju uzdržavanih čl.obitelji i trebao bi ti pomuditi drugo radno mjsto ako za to ima mogućnosti.

Bitna j e stvar dali je tvoj poslodavac potpisnik kolektivnog ugovora jer u tom slučaju mora se prije otkazivanja posavjetovati sa radničkim vijećem. Ne učini li tako otkaz bi nio ništav.

Ti trebaš čekati da vidiš hoće li otkaza uopće biti,pa ukoliko bude onda se javi. Do tada čitaj ove stranice i informiraj se i javi kad dođe vrijeme pa bumo zajedno vidjeli kaj se može napraviti za tebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav!..samo da se nadovežem!..imam istu takvu situaciju kao "dano" samo s tim da sam ja dobio otkaz nakon 6 mjeseci i sve to kaj ste napisali je navedeno u tom "poslovno uvjetovanom otkazu ugovora o radu sklopljenog na neodrađano vrijeme".Naime,on (poslodavac) nema mogućnosti da me zaposli na na drugim poslovima,niti je postojala mogućnost obrazovanja ili osposobljavanja na drugim poslovima,a sve zbog gospodarskih,tehničkih ili organizacijskih razloga!To je mala firma od 3 zaposlena...Naravno,ostao mi je dužan i 2 plaće.Rekao mi je da će navodno u stećaj uskoro jer ima mnogo dužnika i da dok financijska ne napravi obračun dužnika do onda neću dobiti novce,a to je nekih 2-3 mjeseca!Zanima šta sad napraviti?!dal čekati taj stečaj i to vrijeme pa da vidim dal bude mi isplatil tih 2 plaće(8000 kuna + dnevnice 2000 kuna)ili da poduzmem neke konkretne poruke?Zanima me dal je takav otkaz legalan i dali nakon mene i takvog otkaza može zaposliti nekog drugog na istim poslovima koje sam ja obavljao ili uopće u firmi?!MOLIL BI NEKOG ZA OBJAŠNJENJE!HVALA!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tompac je napisao:

Pozdrav!..samo da se nadovežem!..imam istu takvu situaciju kao "dano" samo s tim da sam ja dobio otkaz nakon 6 mjeseci i sve to kaj ste napisali je navedeno u tom "poslovno uvjetovanom otkazu ugovora o radu sklopljenog na neodrađano vrijeme".Naime,on (poslodavac) nema mogućnosti da me zaposli na na drugim poslovima,niti je postojala mogućnost obrazovanja ili osposobljavanja na drugim poslovima,a sve zbog gospodarskih,tehničkih ili organizacijskih razloga!To je mala firma od 3 zaposlena...Naravno,ostao mi je dužan i 2 plaće.Rekao mi je da će navodno u stećaj uskoro jer ima mnogo dužnika i da dok financijska ne napravi obračun dužnika do onda neću dobiti novce,a to je nekih 2-3 mjeseca!Zanima šta sad napraviti?!dal čekati taj stečaj i to vrijeme pa da vidim dal bude mi isplatil tih 2 plaće(8000 kuna + dnevnice 2000 kuna)ili da poduzmem neke konkretne poruke?Zanima me dal je takav otkaz legalan i dali nakon mene i takvog otkaza može zaposliti nekog drugog na istim poslovima koje sam ja obavljao ili uopće u firmi?!MOLIL BI NEKOG ZA OBJAŠNJENJE!HVALA!

 

tompac,

ništa kaj je ON rekao nemoj smatrati istinitim.U ovakvoj situaciji ne razgovara se nego se piše! Ti imaš pravo na zahtjevati obračune NEISPLAĆENIH plaća (pazi: Važno je da na tim obraćunima piše neisplaćenih) koji moraju biti ovjereni žigom i potpisom ovlaštene osobe(to je ovršna isprava), kao i njihovu isplatu pod prijetnjom prijave inspektoratu za radne odnose i u konačnici obračanja sudu tužbom.Tako ćeš odmah i učiniti. Na adresu poslodavca i na odgovornu osobu pošalji poštom sa povratnicom Zahtjev za zaštitu prava u smislu kako sam ti gore napisao. Poslodavac bi ti trebao(ali ne mora) odgovoriti u roku od 15 dana. U sljedečem roku od 15 dana ili ti odgovori negativnio izvrši porijetnje. Ukoliko ti se Zahtjev vrati pošalji ga još jednom pa tek onda učini kako sam ti preporučio.

Potraživanje po osnovi plaće ne zastarjeva tri godine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dano,

i ako tvoj poslodavacnije potpisnik kol ugovora on mora imati Pravilnik o radu jer ga na to obvezuje Zakon o radu s obzirom da zapošljva više od 20 radnika. On ga mora i dati na uvid radnicima.

U tvom konkretnom slučaju rekao sam o čemu poslodavac mora voditi računa prije otkazivanja a mora voditi računa i o onome što si napomenuo a to je da ti treba pokušati pronači neko drugo radno mjesto s obzirom da ima određen broj ljudi na ugovoru na odrešđeno vrijeme. Nebude li o tome vodio računa pa ti uslijedi otkaz ti ćeš vidjeti kako će obrazložiti isti u smislu kako si napisao (ugovori na određeno) napisati ZZP i tražiti da te se vrati na posao na neko drugo radno mjesto,odnosno osporit ćrš tu odluku o otkazu.

Rekao sam već,nemoj se uzbuđivati jer još neznaš što će poslodavac. Ti uredno dolazi na posao i ne slušaj tamo koje kakove preiće i ne komentiraj ništa. Kad dođre ćas djelovat ćeš. Mislim da su male šanse da ti poslodavac da otkaz u situaciji koju si opisao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto nisam dobio isplaćene plaće,a niti obraćune plaća,odlućio sam napisati "pismo" (zatjev za isplatu neisplaćenih plaća) na adresu poslodavca pa me zanima u kojem formatu i na koji naćin se piše taj zahtjev??Dali je samo dovoljno na povratnicu napisati "zahtjev za isplatu neisplaćenih plaća" i u pismu obrazložiti za koje mjesece ili je potrebno napisati pismo u nekom "stručnom" obliku? HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eto,tko je rekao da je ovo nezakonit otkaz,ako sam ga ja danas upravo dobio?!

Molio bih savjet,što sad da učinim? Da pišem zahtjev za zaštitu radničkih prava,kad su mi rekli da će me u tom slučaju poslat na radno mjesto,koje mi je udaljeno 50km od kuće i na koje mi se uopće ne isplati niti odlaziti?!Da tražim da mi poslodavac isplati prekovremene sate za ovu i prošlu godinu,kada su mi rekli da to uopće neće proći na sudu jer nemam dokaza da sam radio prekovremeno.

Ako se nađe netko dovoljno pametan i mudar,neka mi se javi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dano je napisao:

Eto,tko je rekao da je ovo nezakonit otkaz,ako sam ga ja danas upravo dobio?!

Molio bih savjet,što sad da učinim? Da pišem zahtjev za zaštitu radničkih prava,kad su mi rekli da će me u tom slučaju poslat na radno mjesto,koje mi je udaljeno 50km od kuće i na koje mi se uopće ne isplati niti odlaziti?!Da tražim da mi poslodavac isplati prekovremene sate za ovu i prošlu godinu,kada su mi rekli da to uopće neće proći na sudu jer nemam dokaza da sam radio prekovremeno.

Ako se nađe netko dovoljno pametan i mudar,neka mi se javi!

 

To što si ti dobbio odluku o otkazu ugovora o radu ne znači da je zakonit. Dali tako jest ili nije odlučuje sud. Ja sam ti napisao što poslodavac mora provesti prije otkaza i da isti mora bit obrazložen opravdanim razlozima. I ranije nisi spominjao da će ti ako te rasporedi na drugo radno mjesto biti problem putovati.

Dakle pošalji nam skeniranu odloku o otkazu ili je prepiši da vidimo što piše u njoj.

Nakon toga sastavit ćeš i u roku od 15 dana poslati Zahtjev za zaštitu prava. Samo mirno i staloženo. Pročitaj sve kaj je rečenu u prethodnim postovima. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je raskid ugovora o radu poslovno uvjetovan (zbog nedostatka posla, smanjenje prihoda i sl.) poslodavac prema zakonu na VAše radno mjesto 6 mjeseci ne bi smio zaposlit drugu osobu. Odnosno prvo bi trebao na posao zvati VAs. Ali stvar je u tome što prilikom zapošljavanja ljudi postoje cake tako da može zaposloti drugog čovjeka , ali mu malo izmjeni naziv radnog mjesta ili ga zaposli na drugačiju bruto osnovicu nego što je bila Vaša. ŽAlosno ali istinito. I nitko mu ništa nemože.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stvar je u tome,da mi imamo više poljoprivrednih ljekarni,u nekoliko mjesta i da su u sklopu onih,koje i dalje posluju,zaposleni djelatnici s Ugovorom na određeno radno vrijeme,dok sam ja osobno imao Ugovor na neodređeno.Međutim,to radno mjesto je oko 40km udaljeno od mog mjesta stanovanja,pa se to vjerojatno poslodavcu niti ne isplati,jer bi mi u slučaju,da me prebaci tamo,morao platiti putne troškove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dano je napisao:

Stvar je u tome,da mi imamo više poljoprivrednih ljekarni,u nekoliko mjesta i da su u sklopu onih,koje i dalje posluju,zaposleni djelatnici s Ugovorom na određeno radno vrijeme,dok sam ja osobno imao Ugovor na neodređeno.Međutim,to radno mjesto je oko 40km udaljeno od mog mjesta stanovanja,pa se to vjerojatno poslodavcu niti ne isplati,jer bi mi u slučaju,da me prebaci tamo,morao platiti putne troškove.

 

dano,

to kaj se poslodavcu isplati ili ne nije tvoj problem,nego njegov ako vam je preijevoz dogovoren pravilnikom o radu on ti prijevoz mora platiti. I njegov je problem da je u obrazloženju ,iz PM-a koje si mi poslalo, ustvrdio kako te ne može zaposlitina drugim poslovima",to prema onome što pišeš u ovom postu gore nije istina a prema čl.107;st(2)Poslovno ili osobno uvjetovani otkaz DOPUŠTEN je samo ako poslodavac NE MOŽE zaposliti radnika na nekim drugim poslovima.Očito je da tvoj poslodavac tebe može zaposliti na drugim poslovima jer ima radnike u rugim poslovnicama kojima će isteći ugovor o radu ali neće radi tog troška prijevoza što nikako nemože biti opravdan razlog za redoviti otkaz ugovora o radu,pa ćeš ti njemu u tom smislu poslati Zahtjev za zaštitu prava,preporućeno ,poštom sa povratnicom.

Još nešto jesi li otkaz dobio samo ti il su dobili svi iz te poljoprivredne apoteke?

I daje kaže u odrazloženju(iz PM-a) da je vodio računa o broju članova koje uzdržavaš. Jeli vodio i uzdržavaš li ikoga i koliko članova i ko od članova radi? I kolko godina imaš?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne vjerujem da su uopće vodili računa o tome dali ja uzdržavam ikoga ili ne.Eto primjer,znaju da imam kredit za vratom,ali naravno,kao da se to ikoga tiče,već je to u svakom slučaju moj problem.Osim toga,kada sam šefici rekao da im je to nezakonit otkaz,još mi se počela prjetiti da ako nešto učinim,da će mi vrata svugdje biti zatvorena,jer je riječ o dosta velikoj firmi,koja svugdje ima poslovnih veza.U ovoj poslovnici radim sam,tako da ovdje nemaju kom drugom dati otkaz,osim meni.

To je realna slika današnjih poslodavaca,dok im trebaš dobar si,a čim im postaneš teret,gledaju da te se riješe na bilo kakav način.Općenito,odmah sam izgubio i volju za rad,jer nisam očekivao baš ovakav razvoj situacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dano,

gledaj,ti previše razgovaraš sa svojim nadređenima i sporiš se. To nije dobro. Moraš biti hladne glave i što mirnije primati informacije bez obzira kaj se tebi poslodavčevi postupci čine i jesu nepošteni prema tebi. Šefica nek govori a ti slišaj i bilježi i prijetnje i sve kaj ti se čini neprimjerenim od njezine strane.Ja sam u svojim postovima ćesto upozoravao ljude koji dolaze u situacije u kakvoj si ti da nema razgovora. U situaciji u kojoj ti prijeti i u kojoj ti je uručena odluka o otkazu a u kojoj ti smatraš da je postupak poslodavca nezakonit razgovara se samo PISMENO.

 

Ja sam te pitao nešto,vezano za tvoj socijalni status a ti meni o kreditu. To neme veze sa onim kaj sam te pitao. Daj molim te koncentriraj se i odgovaraj ono kaj te se pitao.Pa idemo pisat ZZP.

I nemoj sad lamentirati o tome kak da te se poslodavac hoće riješiti na bilo koji način jer to nije istina. Poslodavac ima pravo zatvoriti poslovnu jedinicu koja donosi gubitke i s tim u vezi ima pravo pokušati ti otkazati a izabrao je za tebe najbolji način s kojim stječeš pravo na otkazni rok, otpremninu kao i pravo na naknadu sa zavoda za zapošljavanje,pa onda ne stoji tvoja tvrdnja da te želi riješiti na bilo koji način. Ti pak imaš pravo osporiti njegovu odluku pa je zato potrebno da usmjeriš svoju pažnju na taj dio a ne da budeš uvrijeđen i ljut na poslodavca.

 

Dakle ti sad moraš sagledati situaciju u sljedečem smislu:

1.Stoji činjenica da ti je ljekarna poslovala sa gubitkom? Ono kaj je napisao tvoj poslodavac je rekla kazala. on takovu tvrdnju mora dokumentirati računovodstvenim podacima npr. "računom dobiti ili gubitka iz kojeg je vidljiva njegova tvrdnja da je poslovao sa gubitkom.

2.Da li se pravilnikom o radu poslodavac obvezeo palatiti svojim radnicima prijevoz na posao? Odnosno da li će se tebi isplatiti putovati na posao? te da li je na taj način tvoja šefica pokušala obmanuti te tvrdnjom da ćeš ti plaćati prijevoz pa ti se na taj način neće isplatiti raditi.Ona ti je dužna (poslodavac) dati na uvid pravilnik o radu: Ne da li ti ga ili te spriječi da ga vidiš za takav je njein postupak zapriječena novčana kazna za poslodavca.

3.Ako već nemate radničko vijeće imate li sindikat i jesi li član istog?

4.Koliko članova uzdržavaš,nemaš li kakovu invalidnost,jesi li branitelj?

5.Kojeg datuma i imaš li svjedoke da ti je šefica prijetila da ukoliku dostaviš ZZP da nećeš nigdje dobiti posao?

6. Koliko radnika je zaposleno na sličnim poslovima (ili istim) u PZ (otprilike) ugovorom o radu na određeno vrijeme.

7. Koliko si prekovremenih sati ostvario i imaš li evidenciju o tome i da li si eventualno raklamirao pobračune plaća? (pismeno ili usmeno) I dobivaš li te obračune?

Dakle vidiš koliko "posla " imaš. nemoj tratii vrijeme na ljutnju nego stavi to sve na što sam te upozorio na papir pa idemo mi malo pisati "ljubavno pismo#" tvom poslodavcu.OK? :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dano, s obzirom da tvoj poslodavac broji preko 20 radnika, sve ono što ti je cigo napisao glede procedure otkazivanja (da mora voditi računa o godinama starosti, obvezama uzdržavanja i radnom vijekui koji si proveo kod njega) je točno.

 

Obo što je dalje bitno je činjenica je li Pravilnikom o radu propisano tko mora dati suglasnost ili s kim se poslodavac mora savjetovati da bi proveo zakonitu proceduru otkazivanja radniku?

 

Na tvoja pitanja ti nitko ne može dalje odgovoriti jer nisi naveo kako je odluka o otkazu obrazložena.

 

Isto tako, bitno je navesti da te poslodavac ne može (ukoliko to nije predviđeno ugovorom o radu) bez tvoje suglasnosti premjestiti na rad u mjesto 40 km udaljeno.

 

Jednako tako, kod procedure otkazivanja je bitno je li radnik imao neposrednu opsanost od nastanka invalidnosti, je li profesionalno obolio, koliko ima godina života.

 

Ukoliko želiš daljnje mišljenje, potrebno je da izneseš više detalja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dano,

ovo je napisao g. Floki:

 

Obo što je dalje bitno je činjenica je li Pravilnikom o radu propisano tko mora dati suglasnost ili s kim se poslodavac mora savjetovati da bi proveo zakonitu proceduru otkazivanja radniku?

 

U tvom slučaju poslodavac se trebao savjetovati sa sudom (koliko sam ja shvatio Flokija),a to sigurno nije učinjeno.

 

Ja sam Flokiju prosljedio tvoj PM sa "obrazloženjem" tvoga pslodavca pa bumo videli kaj Floki na to sve veli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala svima na trudu!

Ma nitko meni nije dao nikakve račune na uvid iz kojih bi bilo jasno vidljivo da moja p.j. posluje s gubitkom.Što se tiče pravilnika,ja neznam niti dali ga imamo u firmi,a niti mi ga je itko ikada dao na uvid.Također nemamo niti radničko vijeće,a ni sindikat.

Osim toga,neznam znači li uopće išta ta činjenica da radim s sredstvima za zaštitu,dakle s otrovima,što svakako može imati posljedica na zdravlje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cigo1 je napisao:

dano,

ovo je napisao g. Floki:

 

Obo što je dalje bitno je činjenica je li Pravilnikom o radu propisano tko mora dati suglasnost ili s kim se poslodavac mora savjetovati da bi proveo zakonitu proceduru otkazivanja radniku?

 

U tvom slučaju poslodavac se trebao savjetovati sa sudom (koliko sam ja shvatio Flokija),a to sigurno nije učinjeno.

 

Ja sam Flokiju prosljedio tvoj PM sa "obrazloženjem" tvoga pslodavca pa bumo videli kaj Floki na to sve veli.

 

Ma kakvo Cigo savjetovanje između poslodavca i suda, to ne postoji :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

suglasnost ne bi trebao dati nitko. jer se suglasnost daje kod zaštićene kategorije radnika.

ali je sasvim sigurno da moraju imati Pravilnik o radu. Što u njemu piše, možemo samo nagađati. Možda nemaju sindikat ili RV, no možda je ustanovljen sindikalni povjerenik. Ili je određeno da se poslodavac mora obratiti nadležnoj službi zapošljavanja radi postupka savjetovanja. Ili je predviđena drugačija procedura otkazivanja, povoljnija za radnika. A možda nije njime određeno ništa od navedenog.

 

Inače, kada RV poslodavcu uskrati suglasnost za otkaz tada poslodavac mora tražiti da suglasnost nadomjesti sudska ili arbitražna odluka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Flokač,

na to sam ja mislio na tu tvoju ardbitražnu sudsku odluku. No dobro sad je jasno da to u daninom slučaju ne igra.

Kaj piše u pravilniku (ako ga uopće imaju) neznamo. No to kaj ga dano nije dobio na uvid ili ako ga poslodavca nema je za danu dobro jer će to navesti u ZZP-u. Osim toga poslodavca im je branio da se sindikalno organiziraju ps kolko sam ja shvatio nemaju ni sindikat, ni sindikalnog povjerenika.

Floki reci ti nama jeli poslodavac OBVEZAN pravilnikom propisati načine savjetovanja prilikom otkazivanja jer je pravilnik akt kojim se uređuju "sva važna pitanja za radnike"? Sigurno je. Pa ako je a nije to uredio na načine kako si rekao, u prekršaju i u ovom slučaju i zbog toga bi otkaz bio ništav odnosno nezakonit.Ha?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija