Jump to content

advokat trazi potvrdu o imovinskom stanju


jakov22

Preporučene objave

ovako radi se o privatnoj tuzbi, u kojoj tuzim bivsu zenu za nepodmirenja dugovanja, koja nije placala i sad ja placam kredit koji sam podigao da bih mogao kreditnoj kuci vratit novac. i sad je tuzim da mi vrati natrag taj novac.i odvjetnik mi trazi potvrdu o imovinskome stanju pretpostavljam da ce je prilozit na sud uz tuzbu. znaci samo nagadam, pa ako mi strucne osobe mogu odgovoriti za sto je njoj tocno ta potvrda? jel ja imam pravo pitat sve vezano za tu potvrdu? molim vas za odgovor. zahvaljujem se unaprijed. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

odvjetnik nema razloga tražiti potvrdu o imovinskom stanju od svog opunomočitelja osim ako to traži sud.

potpisivanjem punomoči (ugovor o nalogu)

odvjetnik je nalogoprimac stranke i treba raditi u skladu sa kodeksom odvjetnika i naputkom stranke (u zakonskim okvirima)

 

dovoljan je dokaz o dugovanju i uplatnice za kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Halo... dajte molim vas....

 

Prvenstveno želim istaknuti da vi imate tzv. klasični parnični postupak radi isplate pa prema tome pogriješili ste forum.

 

Potvrda o imovinskom stanju vam odvjetnik traži kako bi vas oslobodio plaćanja sudskih pristojbi !

 

može ju i naknadno dostaviti ali pravilo je da je uz tužbu priloži i također ćete na sudu dati izjavu o imovnom stanju, a sve iz razloga kako sam rekao radi oslobođenja plaćanja pristojbi.. imajte malo više povjerenja u svog odvjetnika ! nije vam ni pustio tužbu na sud a vi ga već provjeravate ovdje po forumu. :zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija