Jump to content

" krivo" napisana kazna za parking - ovrha nad mirovinom


ich234

Preporučene objave

Situacija je slijedeca pa bih molio za pomoc. Vozilom u vlasnistvu moga oca dolazim na parking koji se placa po satu i odlazim u trgovinu.U trgovini se zadrzavam ne vise od 3-4 minute i odlazim kuci(nisam platio parking jer sam znao da cu se zadrzati samo par minuta). Nakon pola sata provednih kod kuce opet odlazim u tu istu trgovinu i parkiram u istoj ulici, ali na drugom parkirnom mjestu. U trgovini kupujem samo jedan artikl i nakon 2-3 minute se vracam do auta. Kad sam dosao do auta naso sam kaznu zbog neplacanja parkinga, jer desilo se to da radnik koji vrsi provjeru parkinga, prvi put kad sam dosao u trgovinu je zapisao da auto nema parkirnu kartu, a njemu treba nekih 20-30 minuta da napravi jedan krug, tako da se poklopilo da kad je slijedeci put prosao tom ulicom,ja sam drugi put bio u trgovini, i on je vidio auto koji je vec imao zapisan da je bez parkirne karte i stavio je kaznu. Nakon toga ja odlazim u sjediste te firme za parking sa tom kaznom da objasnim situaciju, sta se desilo, al gospodja sto tamo radi je bila jako bezobrazan i prakticki mi se smijala u lice i rekla da se kazna mora platit. Kaznu nisam platio i vec sam bio zaboravio na nju. Par mjeseci nakon toga mome ocu koji je u mirovini,koji vise prakticki ni nevozi taj auto i dosta je zaboravan stizu opomene za tu kaznu al mi on ne govori za to i ne poduzima nista po tom pitanju, sve dok ja nisam bio kod kuce kad je stigao prijedlog za ovrhu na mirovinu u iznosu 750kn zbog neplacanja te kazne. Samo da napomenem da svaki put kad parkiramo(bilo tko iz obitelji) placamo parkirnu kartu i u zadnje dvije-tri godine imamo samo jednu kaznu zbog neplacenog parkiranja koja je odmah uredno placena.Da li je ikako moguce da ja dodjem na sud i ispricam svoju pricu??I kako je najbolje napisati zalbu u ovakvoj situaciji??Trebam bilo kakav savjet u vezi zalbe!

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija