Jump to content

2000 2009


kanavaca

Preporučene objave

tužitelj je 25.travnja 2000 godine podnio sudu ovršni prijedlog protiv mene , ja sam 9. listopada 2000 godine podnio prigovor i odbacio sve navode u ovršnom prijedlogu.

 

 

rješenjem suda .od 16.veljače 2009 stavljeno je van snage rješenje o ovrsi suda od 13. rujna 2000

u dijelu kojim je određena ovrha i ukidaju se provedbene radnje , s time da će postupak nastaviti kao u povodu prigovora prtotiv platnog naloga te je po pravomočnosti rješenja spis ustupljen parničnom odjelu suda.

 

glavna rasprava je sazvana 16.ožujka 2010 god te sam istaknuo da sam dug platio , da dokaze za to nemam jer nitko pa ni ja 10 godina ne čuva plaćene račune također istaknio sam prigovor zastare da je glavna rasprava trebala biti sazvana prije i da je taj predmet u zastari.

 

saud je 28. prosinca 2010 godine donio presudu da se održava na snazi platni nalog sadržan u rješenju o ovrsi tog suda .

Sud u obrazloženju presude nije se ni osvrnuo na moju izjavu da račune kao dokaz da sam platio nemam jer da ih nisam dužan čuvati 10 godina i nije se osvrnuo na moj prigovor zastare sazivanja parničnog postupka .

 

 

moram napisati žalbu , pa vas molim za pomoć ima li smisla pisati istu ako da našto se pozvati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija