Jump to content

bezobraznost banke


fveliki

Preporučene objave

Poštovanje,

Moja priča počinje ovako:

Prošli tjedan sam dobio izvještaj iz banka o stanju žiro računa,gdje piše da sam u minusu 15 kn,a ja sam taj račun zatvorio ,nazovem banku i službenik mi veli da moram otići u najbližu poslovnicu pa da vidim i ja odem i frajer mi veli da mi račun nije zatvoren i ostao sam u šoku,počeo sam galamit na njega a on mi veli odi u poslovnicu gdje sam zatvorio i odem ja tamo i prvo tražim izlistaj o prometu po računu i ženska mi da gdje se vidi da nije račun zatvoren,onda ode u asrhivu i donese papire gdje se vidi zahtjev o zatvaranju računa i sve e sad nije problem u tih 15 kn. već je peoblem što sam taj račun zatvorio 9,7 2009 godine.

jel postoji mogućnost tužbe banke zbog nesavjesnog odnosa prema klijentima ili što već

kad oni mogu nas zašto nebi i mi njih,molim pomoć

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jednako kao i kod zatvaranja kredita, prilikom zatvaranja računa banka ti je dužna izdati potvrdu da je račun sa određenim brojem zatvoren na određeni datum. Banke imaju praksu ne izdavati te potvrde, jer tako pokrivaju aljkavost njihovih službenika.

Dakle općenito bilo koja transakcija mora biti popraćena izdavanjem potvrde. Oni su dužni na tvoj zahtjev izdati tu potvrdu, makar bila i rukom napisana i potpisana i ovjerena od strane ovlaštenog službenika. Za potpis nije dovoljna samo nekakva žvrljotina koju ti obično daju, već se treba štampanim slovima jasno vidjeti ime i prezime radnika, njegova funkcija i broj i naziv organizacijske jedinice u kojoj radi. Potvrde se najčešće printaju automatski, ali na tvoj zahtjev dužni su potvrdu ovjeriti potpisom i pečatom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

maverick2 je napisao:

Jednako kao i kod zatvaranja kredita, prilikom zatvaranja računa banka ti je dužna izdati potvrdu da je račun sa određenim brojem zatvoren na određeni datum. Banke imaju praksu ne izdavati te potvrde, jer tako pokrivaju aljkavost njihovih službenika.

Dakle općenito bilo koja transakcija mora biti popraćena izdavanjem potvrde. Oni su dužni na tvoj zahtjev izdati tu potvrdu, makar bila i rukom napisana i potpisana i ovjerena od strane ovlaštenog službenika. Za potpis nije dovoljna samo nekakva žvrljotina koju ti obično daju, već se treba štampanim slovima jasno vidjeti ime i prezime radnika, njegova funkcija i broj i naziv organizacijske jedinice u kojoj radi. Potvrde se najčešće printaju automatski, ali na tvoj zahtjev dužni su potvrdu ovjeriti potpisom i pečatom.

 

 

imam potvrdu da sam zatvorio 9.7. 2009 i poanta je u tome da ću tužiti banku,pa ako ništa za duševnu bol

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija