Jump to content

@marko888; moderiranje


anonimno

Preporučene objave

buduci da kao anonimni korisnik nemam privilegiju objavljivati u obiteljskom pravu, a posto birtiju i inace dozivljavam kao prirodno staniste ja cu ovdje:

 

marko888, u obiteljskom, thread "tuzba za osporavanje ocinstva", napisao si ovo:

 

Dakle, moderator ima pravo iznositi svoje mišljenje, ALI pod drugim nickom

 

(...)

 

o nicku i moderator nicku možete provjeriti na svakom relevantnijem forumu

 

ja nikada nisam niti cuo niti vidio ista slicno pa te molim da me uputis na neki relevantniji forum koji bi prakticirao ovakvo nesto s tim da pod "relevantniji forum" ne podrazumijevam freeboarde koje otvara sacica djece i koji veze sa ozbiljnosti nemaju... u medjuvremenu kao kontraargument nudim primjer iskonovog foruma - jednog od najvecih i najposjecenijih u hr koji moderatore bira iz redova korisnika, a koji nakon preuzimanja duznosti najnormalnije i pod istim screennickom nastavljaju ucestvovati u diskusiji, a sto naravno podrazumijeva i iznosenje vlastitih stavova o konkretnoj temi...

osim toga, ovo sto navodis, da bi jedna te ista osoba svoje stavove iznosila pod korisnickim nickom, a onda pod moderatorskim arbitrirala nad svojim postovima napisanim pod korisnickim, a da sve to nekom trecem izgleda kako je neutralni moderator dao za pravo odredjenom korisniku bi bilo krajnje licemjerno, pa ako ti doista administriras i moderiras neki forum, predlazem ti da praksu koju provodis pod hitno ukines....

u slucaju moderatora i njegovog ucesca na forumu koji moderira, bitno je razlikovati njegovo pisanje kao ucesnika rasprave u kojem on nema nikakvo pravo vece od obicnog korisnika i ciji su stavovi u tom slucaju podlozni svacijoj kritici i njegovo postupanje kao moderatora, u kojem njegovo postupanje i zahtjevi moraju biti bespogovorno prihvaceni od strane ostalih korisnika - sve drugo, po mom misljenju, nije niti dobro niti uobicajeno rjesenje. takodjer, moze li url foruma koji ti administriras/moderiras, zanima me kako to tamo funkcionira u praksi?/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija