Jump to content

Prigovor za prekrsaj MOBITELA """pomoć"""


anonimno

Preporučene objave

osim sto je ovim grubim i neselektivnim udarom na slobodu izrazavanja obezvrijedjen moj trud koji sam ulozio u ovaj thread, razlozi za ovakav cin su mi potpuno nejasni. naime, drzim da moje objave nisu bile niti neprimjerene niti offtopicne, smatram da je bilo potrebno autoru pitanja skrenuti paznju na cinjenicu da prek suci nisu bas potpuni idioti jer bi postupanje uz drugaciju (pogresnu) pretpostavku bilo kontraproduktivno u najmanju ruku zbog povecanih troskova postupka koje u konacnici placa osudjeni prekrsitelj, lijepo sam predlozio pisanje prigovora usmjerenog na vrstu&visinu prekrsajne sankcije navevsi i valjane razloge koje u takvom prigovoru treba iznjeti kao i prijedlog za postupanje prek. sudu te usput zastitio jednog korisnika od potpuno neutemeljenog napada jednog drugog korisnika koji mu je neosnovano imputirao kako nema smisla za humor i to navodjenjem konkretnog primjera koji govori suprotno. takodjer, buduci da je korisnik kojeg sam zastitio poznati kao veliki borac za slobodu izrazavanja, pa makar se izrazavale i potpune bedastoce, pozivam ga da mi se pridruzi u ovom protestu i digne svoj glas protiv ovakvog nedemokratskog i nasilnickog postupanja forumske administracije /

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija