Jump to content

Što je sa asistentom Antunovićem iz Osijeka - II. dio.


bobby

Preporučene objave

evo ovako: prethodna tema je zaključana, kako bi se između ostalog i izbjegao odgovor na moje pitanje: dokle ću morati podnositi uvrede ovdje na Forumu? Uvrede koje stižu od ljudi koji ne mogu podnijeti druge ljude, i onda redom provociraju sudionike rasprave. Odakle nekom anonimcu pravo da mene vrijeđa, naziva seljačinom, fantomom i sl.? Nije prvi put da me vrijeđaju na Legalisu, niti da se ljudi međusobno vrijeđaju. u jednoj temi su se iznosile uvrede na račun Hrvata, Srba, Bosanaca, Hercegovaca, pa čak i Dalmatinaca, Slavonaca i Zagrepčana međusobno.. Dopuštajući ovo, admin i moderatorice Legalisa pridonose razvijanju netrpeljivosti i mržnje među forumašima. Ovakve se stvari - uvrede, prozivanja i sl. javljaju upravo zato što NITKO OD ADMINISTRATORA PA DO MODERATORICA NE REAGIRA. zex je zaključao gornju temu, složivši se s tvrdnjom da smo ja i anonimac krivi za njezino zatvaranje.

 

A ja te pitam Zex: NA TEMELJU ČEGA SI TI ZAKLJUČIO O MOJOJ KRIVNJI??? Analiziraj malo moje postove i postove tog anonimca i vidjet ćeš tko je tu koga vrijeđAo, a tko je i dalje postupao s kulturom postanja. Ja sam uvijek samo odgovarao na pitanja, nastojoa sam pomoći, a taj anonimnac se uz mene priljepio kao priljepak. I onda se ti složiš s tvrdnjom da se radi MENE i njega zatvara tema??? sorry, zex, ali neće ići! također si zaključao temu, vjerojatno i zato, da bi izbjegao odgovoriti na moje pitanje, koje jasno tebi i moderatoricama ovdje ponavljam: DO KADA ĆU JA TRPJETI UVREDE, DO KADA ĆE LEGALIS, ODNOSNO NJEGOV ADMINISTRATOR I MODERATORICE DOPUŠTATI RAZVIJANJE NETOLARANTNE ATMOSFERE NA OVOM FORUMU?? DOKADA ĆETE PREŠUTNO PRIDONOSITI RAZVIJANJU MRŽNJE NA OVIM STRANICAMA?? VI BISTE TREBALI BITI TI KOJI ĆE DJELOVATI KADA DOĐE DO POVREDE NEČIJEG PRAVA, ODNOSNO KADA SE OVAKVE UVREDE POČINJU DIJELITI ŠAKOM I KAPOM, ALI NIŠTA NE RADITE!!!! KADA ĆETE KONAČNO DOVESTI OVAJ FORUM U RED DA SE NA NJEMU MOŽE OSTVARITI KULTURA RAZGOVORA???? KADA??? - PITAM VAS JER SAM UŽASNO OGORČEN ŠTO NE REAGIRATE!!!!!!

 

Nadam se da ćete se udostojiti odgovoriti, a ne, opet, zakjljučavajući temu - izbjeći odgovor jer znate da je istina sve što sam gore naveo!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kakve ti ovo veze ima s naslovom posta????

 

ovo cemu svjedocis predstavlja vid nasilja nad forumom i njegovim korisnicima i to na nacin da se jedan korisnik otvoreno suprotstavlja odluci i pravu moderatora da zakljucavanjem threada prekine doista besmislenu konverzaciju, pa isti ignorira tu cinjenicu i otvara novi istoimeni thread gdje ponavlja svoj post iz zakljucanog threada, a sto sve zajedno predstavlja samovlast, ismijavanje moderatorskog autoriteta i sporenje oko njegovog prava da uredjuje ovaj forum po vlastitoj procjeni i sto je sve zajedno apsolutno neprihvatljivo na bilo kojem forumu koji iole drzi kako do sebe tako i do svojih korisnika. /

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi Bobi... Oprosti za direktnu uvredu, moj stil je inače živi sarkazam i cinizam. Nazvao sam te "seljačinom" i ispričavam se zbog toga kao i svima koje sam s tim uvrijedio.. malo je bilo u afektu jer sam samo pokušao skrenuti pozornost na razliku između, (kriminaliteta, kriminala, kaznenih djela, krivičnih djela...).. međutim tvoja reakcija je bila vrlo oštra i netolerantna, postavljaš se na svim temama kao velika sveznalica a kada ti netko proturiječi ili ti želi nešto objaniti, tvoji ispadi su grozni, prepotentni, uobraženi ! I hajde ne moj sada ovaj moj tekst izrezbariti i na svaku riječ dati odgovor.

Da ne govorim kako konteks uništavaš...

Usput... gdje je Ane??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I kakve ti ovo veze ima s naslovom posta?

 

doista, n e p o s r e d n o moja kritika nema nikakve veze sa naslovom posta, kao što se i u mnogim temama odstupa od započete diskusije i teme raspravljanja.

p o s r e d no , ima veze s temom, jer je u navedenoj temi br. 1. došlo do javljanja anonimca koji je eto, mene nazvao seljačinom, izvrijeđao i tako dalje, pa je admin zaključao temu i još k tome i mene okrivio kao razlog zaključavanja. zato je, da se ne izgubi nit otvorena ista tema s br. 2., u kojoj je nastavak teme br. 1.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovo cemu svjedocis predstavlja vid nasilja nad forumom i njegovim korisnicima i to na nacin da se jedan korisnik otvoreno suprotstavlja odluci i pravu moderatora da zakljucavanjem threada prekine doista besmislenu konverzaciju

 

Nisam se ja suprotstavio tome da se zaključa tema, već tome da se mene okrivi kao razlog zaključavanja i tome što mi nije dan odgovo dokle ću ja morati trpjeti vrijeđanje na PRAVNOM portalu. A ovo što si ti zaključio i stvarnost - su 2 različite stvari. Što se tiče besmislenosti koja se razvila, slažem se s konstataciom, ali ta besmislenost nije moj proizvod, nego proizvod nekog anonimca.

 

 

sto sve zajedno predstavlja samovlast, ismijavanje moderatorskog autoriteta i sporenje oko njegovog prava da uredjuje ovaj forum po vlastitoj procjeni

 

Ti očito ne znaš štop je samovlast. samovlast vrše anonimci, koji se javljaju samo zato da bi vrijeđali druge. I ti anonimci ismijavaju moderatorski i administratorski autoritet, jer im upravo moderatori i administrator dopuštaju takav stil pisanja, bez ikakve opomene i sankcioniranja. A ne ja, koji upućujem na propustze u obavljanju njihove dužnosti. jer, ipak je ovo pravni portal, a ne tržnica gdje će jedna baba izvrijeđati drugu, a druga treću itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija