Jump to content

odbijanje privremeni boravak.. ..molim za pomoc


Adrianotaljan

Preporučene objave

Pozdrav svima,

oprostite na mozda koju gramaticku gresku prije pisanja.

imam jedan veliki problem i doslovno sam ocajan..

prije 7 mjeseci sklopio sam brak sa djevoijkom iz HR ... s njom sam vec 12 godina .. familia odnosno majka mi je iz HR a ja sam taljanski drzavljan.

predao sam sve papire za privremeni borak sve sto je bilo potrebno i nakon 4 mjeseca MUP u petrinskoj su mi samo rekli da za 12 dana dobit cu rjesenje ali da ce biti ODBIJENO.

potvrda o sigurnom mjesto stanovanje imam.

potvrda o osiguranom zdrastvo imam i sve ostale potvrde koj su trazili.

rekli su da zbog jedan kazneno djelo za koji je vec 5 godina zastupala zastara ( kazneno djelo posjedovanje) da zbog toga nece mi dozvoliti. sad ja vise nista ne razumijem .... inace po neko zakon trebalo je nastupiti po sili zakona brisanje iz kazneno evidencije ali ocito nije..stvar se odvila prije 11 godina....(11 GODINA) davno je prosla zastara. MOLIM za pomoc ..imam predivnu zenu a oni ne daj mi da budem kraj nje i da ovdje posteno radim. rekli su mi samo da nadem odvjetnik i da se zalim na rjesenje.

ja mislim da mi je prava potpuno oduzeta.MAJKA mi dolazi u HR da bi uzivala u penziju i ja nemogu biti tu....??? ocajan sam neznam vise kome da se obratim a dani teku.....:(

HVALA svima unaprijed .

Adriano.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija