Jump to content

blokiran raćun porodiljna naknada i djećji doplatak


dela

Preporučene objave

Molila bih nekog da mi da savjet ako zna,raćun mi je blokiran u fini od strane vip-a a na njemu se samo nalaze porodiljna naknada i djećji doplatak,u fini sam već bila i ispunila zahtjev za novi raćun...danas mi sjeo djećji i ja ga nemogu dignut....kako da rješim ovo sa vip-om dali da naz njihovog odvj da otplaćujem na rate i hoće li mi onda odblokirati raćun??koliko traje otvaranje novog raćuna??hvala! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dela je napisao:

Molila bih nekog da mi da savjet ako zna,raćun mi je blokiran u fini od strane vip-a a na njemu se samo nalaze porodiljna naknada i djećji doplatak,u fini sam već bila i ispunila zahtjev za novi raćun...danas mi sjeo djećji i ja ga nemogu dignut....kako da rješim ovo sa vip-om dali da naz njihovog odvj da otplaćujem na rate i hoće li mi onda odblokirati raćun??koliko traje otvaranje novog raćuna??hvala! :palac:

 

 

Porodiljna naknada i dječji doplatak su izuzeti od ovrhe i ukoliko ste podnijeli zahtjev za otvaranje novog računa iplačivat če vam se u cjelosti. Ne vjerujem da če vip odblokirati račun, ali najbolje da se dogovorite sa njima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nažalost potpuno sam u istoj situaciji,nisam na vrijeme otvorila tkz zaštićen račun i ovaj mjesec sam ostala bez svih sredstava(dječjeg doplatka,porodiljne naknade i alimentacije),moja banka PBZ ne želi mi isplatiti te novce iako se radi o zaštićenim naknadama a upravo ta banka mi je 26.01 dala informaciju kada sam podizala zadnju uplatu dječjeg doplatka da sve ostaje po starom do daljnjeg. I sad čiji je to propust,moj koja pored troje djece nemam vremena gledat dnevnik i čitat novine,banka koja mi je dala krivu informaciju ili fina koja se pravi luda jer po svim zakonima ovu su zaštićena sredstva i ne mogu biti predmet ovrhe.

Lijepo molim nekog tko je na ovom forumu kompententan da nam da neki savjet kome se sada obratiti jer nemoraš biti pravno potkovan da je jasno ko dan da ovo što rade je totalno protuzakonito.Pomogajte dobri ljudi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija