Jump to content

vlasništvo nad automobilom


velikoslovka

Preporučene objave

Upravo se završio sudski postupak u kojem sam uspio dobiti suvlasništvo u polovini automobila, ali automobil glasi na drugu osobu.

 

Da li ja mogu nekeko upisati i sebe kao vlasnika, jer imam automobil u posjedu, i ako ne uspijem prevesti automobil na svoje ime, da li ću ga moći registrirati na temelju tog sudskog rješenja, ili ću morati imati dokumente vlasnika za registraciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da li ću ga moći registrirati na temelju tog sudskog rješenja, ili ću morati imati dokumente vlasnika za registraciju.

 

bojim se da necete moci, cvh zahtjeva ili vlasnika osobno, ili punomoc ili barem osobnu iskaznicu vlasnika (ovo zadnje bas i nije legalno, ali eto), a vlasnikom drzi onoga upisanog u prometnoj/knjizici vozila. e sad, ako se nekako snadjete na licu mjesta mozda prodje i bez toga... mislim da ce vas s tim sudskim rjesenjem iz stanice za teh. pregled uputiti u mup da s njima rijesite pitanje vlasnistva nad vozilom i eventualnu promjenu podataka u prometnoj/knjizici vozila /

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija