Jump to content

javnobilježnički ispit u travnju


Lox

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...

Ma nemam, nisam iz tog dijela branše.

Koliko već dugo učiš? Ja sam samo letimično prošao zakone a takva mi je gužva na poslu ovih dana.

Pitao sam kolegicu koja radi kod javnog bilježnika da mi pripremi šprance; uzet ću ih sa sobom, valjda ih možemo koristiti.

 

Nego, znaš li kakva su pitanja na ispitu? Tražio sam na forumu, ali sam našao tek ona od prije nekoliko godina.

Jesi li slušala ispit?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma ja sam na bolovanju od 12 mjeseca ( komplikacije u trudnoći) tako da učim po 2 sata dnevno. tako mi se već povraća od tog svega... pogotovo ztd!

mislim da su pitanja ista, nemaju oni sad šta izmišljat. novih nemam, ali bila je jedna kolegica prije godinu dana i poklapaju se s ovim starima.

ispit sam htjela slušati u 3 mjese3cu, ali nije se moglo zbog pravosudnog....

uglavnom..nisam baš sigurna da sam ga spremila, ali možda pomogne to što sam u 8. mjesecu trudnoće, pa mi progledaju kroz prste...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

He he!

 

A valjda neće drvit po tome. Meni je takva gužva na poslu da ne stignem ništa. Evo, preko vikenda ću zapeti, valjda ću uspjet proći i drugi put.

 

Na stranicama Ministarstva je objavljen novi sastav Ispitne komisije. Ispitivači nisu isti. Poznajem suce s VTS-a. Jako su kvalitetni i kod njih nema zafrkancije. Mora se znati. Stoga, zapni na ZTD-u.

 

Ne znam kakvi su ispitivači na drugim predmetima. Valjda su blagonakloni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa mislio sam proći i drugi put literaturu.

Nego, neću izići na ispit u travnju. Nezgodno mi je uletio jedan operativni zahvat koji ne mogu odgoditi. Stoga sam odgodio ispit za svibanj.

S obzirom na tvoje stanje (usput, moje čestitike) pretpostavljam da odgoda za mjesec dana nije izgledna :-)

Sretno na ispitu!

Bacit ću koji put pogled na Forum; ako imaš pitanja slobodno ih postavi.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija