Jump to content

"remećenje"...samo u prolazu..


anonimno

Preporučene objave

pa evo i ja bi trebala pomoc....ovako ja sam bila u prolazu kod nekih prijatelja(91 i 90godiste)...a oni su u nekoj napustenoj garazi sjedili i pricali(nije bilo ni alkohola ni nis)...i neki mlađi(93godiste) su se derali te nam je doso neki stariji gospodin i reko da remetimo mir i sl;da se pokupimo ca...no niko nije poslusao...nakon kraceg vremena dosla nam je policija zapisala adresu,br,ime...sad mene zanima dal nas je neko prijavio,dal je to remecenje mira(bilo je oko 4 popodne)...sta oni mogu s nasim adresama...?jeli to bila samo opomena da nas "uplase"?..sta ce bit dalje i hoce li iko bit obavijesten o tome?molim da mi itko posalje mail..ili bilo kakvo obijasnjnje za ovu "po meni" nepravdu..

mislim zasto se bave s nama "klincima"..kad ima puno veceg i nerijesenog "kriminala"!?

emily_rose@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sta ce bit dalje i hoce li iko bit obavijesten o tome?

 

ako si punoljetna, bit ce prek nalog zbog 13 jrm-a, sudeci po ovome sto si opisala, s minimalnom novcanom kaznom (25 eur u kunskoj protuvrijednosti). dodje ti to doma, preporuceno, ali nece skoro, te 13-ice, ako nije rijec o nekakvom nasilju, su im zadnja rupa na svirali pa imas barem pola godine vremena... poslje, kad dodje i ovisno sto ce pisati unutra, pitas opet sto dalje...

btw, nije ti to nista strasno..../

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma kad si tako draga i umiljata smijes ti sto hoces, zlato moje maloljetno ;-)

vidi, "ukorcic" ti je jedna odgojna mjera, to ti prekrsajni sud upucuje jednu vrstu prijekora u nadi da se vise neces ponasati suprotno zakonu... jednostavno napisu da jesi kriva (vjerojatno ce u istom rjesenju biti krivi svi koji su se zatekli tamo) i da te taj sud ukorava zbog takvog ponasanja i da smatra kako ce ta mjera (najblaza moguca) biti dovoljna da vise ne cinis slicne prekrsaje....

nije to nista sto te treba zabrinjavati niti ista sto ce utjecati na tvoj buduci zivot u nekm negativnom smislu..../

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jeeeeee, nema na cemu ;-) ali pazi i ovo da se ubuduce klonis problema nemoj shvatiti olako... ako i kada ti se dogodi slicna situacija, zamoli ih da se smire, a ako nece, ti si jednostavno odi dalje svojim putem, sto ces uopce sa momcima koji se ne znaju ponasati u prisustvu dame, ha? btw, kada i ako dobijes nesto u vezi ovog slucaja, bilo poziv bilo nalog, i ako ti nesto ne bude jasno, javi se opet....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
znaci li to da ni nece...?

 

hej maloljetna,

 

ne, ne znaci.. nista cudno nije ako prvo javljanje prek suda uslijedi 6 mj - 1 god od prekrsaja, pogotovo ako je rijec o vecim prek sudovima, rijec je o bezazlenom prekrsaju, to zadnje dolazi na red... a mozda ni ne bude nista..

 

sve u svemu, samo si ti mirno zivi i ne opterecuj se dok nesto ne dobijes, sitnica je to...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija