Jump to content
Sign in to follow this  
Mateo101

upravni referent

Preporučene objave

Poštovani,

zanima me jedna informacija : zainteresiran sam za prekvalifikaciju za zanimanje upravni referent , te me sada zanima nakon završenog školovanja moram ispuniti vježbenićki staž odnosno praksu nakon cega moram pristupiti polaganju državnog stručnog ispita . Stoga me sada zanima na koji naćin se polaže strućni ispit te koje predmete ? Da li se polaganje temelji na predmetima prava ,ili ? Te da li je teško to za položiti ?

Unaprijed Vam zahvaljujem ;

S poštovanjem ..

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ja sam upravo završio, još čekam završnu svedodžbu, i zanima me što gdje i kako sada? Nisam ni znao da mogu biti vježbenik (to je kao praksa nešto?), i što dobivam tim ispitom?

Podijeli ovu objavu

Da stažiranje ti je jedna vrsta prakse , tipa priprema za zapošljavanje pri kojoj ti vec imas određeno radno iskustvo steceno stažiranjem. Nakon isteka stažiranja tj. vježbenicke prakse dužan si položiti strućan ispit. Strucnim ispitom dobivaš "brže" zapošljavanje jer pretežito svi traže položen strucan ispit. I da, samo stažiranje ti se plaća, radiš u mirovinskom, nekom upravnom tjelu, sudu ili sl.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this