Jump to content

svjedodžba


anonimno

Preporučene objave

Zdravo!moj je problem sto vec 2 godine nemogu dobiti svoju svjedodžbu.zavrsila sam privatnu gimnaziju.tata je bankrotirao i nije mi platio zadnju godinu skolovanja.ravnateljica skole nam neide u susret da nam da svjedodzbu pa da joj placamo na rate.radi se od iznosu od 17 000 kn koji nam je nemoguce u ovoj situciji odjednom joj isplatiti,a meni vrijeme prolazi bezveze umjesto da studiram.u vise smo navrata zvali doticnu gospodju ravnateljicu da se probamo dogovoriti no ona se nama cinicki smije da neda svjedodžbu dok ne vidi 17 000kn na svom stolu.molim za savjet ili pomoc!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rjec je o privatnoj gimnaziji u xxxx s pravom javnosti , poznajem djevojku unistila joj je najbolje godine njenog zivota sa svojom pohlepom i grozotama, znam sto je morala trpjeti jer je bila prozivana pred cjelim razredom pitanjima kada joj tata misli platiti skolarinu mozete misliti sastrane sramotu i ogovaranja kako joj otac i njeni nemaju novaca

ocito je da je doticnoj gospodi stalo samo do NOVACA i samo do njenog interesa a to je NOVAC sto je sa jednim mozda upropastenim mladim zivotom koja su njena prava!!??? jer je ona u svemu tome najmanje kriva a najvise pati!!!! molim dobre ljude pravne strucnjake da joj pomognu bilo kako pravnim savjetom mozda da objave u nekim dnevnim novinama prava je sramota od te gospođe xxxx koju ovim puitem javno przivam

ujedno je to i upozorenje ljudima sto bi mogli dozivjeti sa njene strane !!! nadam se da ima pravde ! DOBRI ljudi pomozite!!!!

xxxxx samo joj je 19 godina nije cak dobila ni prve tri svjedodžbe koje su uredno placene ove optuzbe nisu neosnovane !!!!!!!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija