Jump to content

prigovor zastare na opomenu pred ovrhu


brkabr

Preporučene objave

Ako ste vi sigurni da je nastupila zastara vašeg dugovanja prema onom tko vam prijeti ovrhom onda dajte prigovor. Ako niste sigurni u zastaru onda vam je bolje da se pokušate dogovoriti sa drugom stranom da u obrocima otplaćujete dug.

Jer tako će te izbjeći nepotrebne troškove koji nisu mali, a i neugodnost same ovrhe koja je vrlo traumatična.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zlatko-grga je napisao:

Ako ste vi sigurni da je nastupila zastara vašeg dugovanja prema onom tko vam prijeti ovrhom onda dajte prigovor. Ako niste sigurni u zastaru onda vam je bolje da se pokušate dogovoriti sa drugom stranom da u obrocima otplaćujete dug.

Jer tako će te izbjeći nepotrebne troškove koji nisu mali, a i neugodnost same ovrhe koja je vrlo traumatična.

 

radi se o opomeni pred ovrhu za komunalne naknade i naknade za uređenje voda a odnosi se na slijedeća razdoblja: 01.mjesec 2003.godine i 12. mjesec 2007.godine. sa kamatom 130 kuna.prema zoo-u član 232 zastara tih računa je jedna godina???.ako ja uložim prigovor na zastaru dali holding automatski pokreće sudski spor (koji je jako skup)ili će me prije pokretanja sudskog spora obavijestiti pošto se radi o prigovoru ja ne navodim da neću platiti taj račun,i normalno ako dojde do suda zna se ko gubi-"ja" :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija