Jump to content

Ostavinska rasprava


anonimno

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

Ne mogu ne reagirati, jer u više postova ste ostavljali broj mobitela uz naznaku da radite u odvjetničkom uredu...!!

Uopće mi se ne sviđa način na koji želite privući stranke, i vrlo je nekorektno prema kolegama odvjetnicima, a protivno i Vašem Statutu i Kodeksu...

Ako želite pomoći ljudima odgovorom na postavljeno pitanje, a znate odgovor i najbolje rješenje njihova problema - učinite to - anonimno ili se registrirajte...To je i zamisao ovoga portala...

A svatko će sam odlučiti treba li ili ne potražiti stručnu pomoć odvjetnika...

 

Poznajem jednog odvjetnika koji preko znanca u policiji sazna prvi za prometnu nesreću u kojoj je netko stradao, i pojavi se na vratima stana obitelji nudeći usluge...o njemu nitko iz branše nema zbog toga lijepo mišljenje...

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Slazem se u potpunosti s Xsarinom reakcijom.

 

I sam sam, mozda predugo razmisljao o tome kako zaista nije primjereno reklamirati svoje odvjetnicke usluge na ovom forumu te sto po tom pitanju uciniti.

 

Dosad se pojavilo nekoliko takvih postova.

 

Mislim da je vazno napomenuti da bit Legalisa lezi u razmjeni informacija i misljenja te davanju savjeta, kao i da nikakva reklama ili pozivanje na pruzanje pravnih usluga nije primjereno svrsi s kojom ova stranica postoji.

 

U potpunosti se slazem s Xsarom da je takvo postupanje nekolegijalno i prema drugim odvjetnicima.

 

Stoga molim posjetitelje Legalisa da vise ne prave objave takvog sadrzaja.

 

Dosadasnje, kao i sve buduce objave takvog sadrzaja ce morati biti obrisane.

 

Stoga postedite sebe pisanja takvih objava, a mene postedite toga da ih moram brisati. Vec sam u nekoliko navrata napomenuo koliko to ne volim ciniti.

 

Zahvaljujem!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija