Jump to content

Ovrha na putni trošak


polagacica

Preporučene objave

Molim Vas za pomoć. Naime, imam ovrhu i uredno mi skidaju 1/3 plaće i to je ok. Po novome preostali dio se uplaćuje na tkz. zaštićeni račun. Čitajući sve o ovrhama na puno mjesta sam pročitala da mi se putni trošak ne smije staviti u ovrhu i da mi ga se treba isplatiti na zaštićeni račun. U mom računovodstvu (radim u Uredu državne uprave) šefica tvrdi da to nije tako. Molim Vas da me uputite tko je u pravu i još bitnije gdje to piše jer šefica računovodstva traži dokaz crno na bijelo. Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

ja imam isti problem... u Fini mi kažu da su ljetos dobili dopis u kojem putni troškovi i dnevnice ne ulaze u ovršni dio, isto kažu i neki knjigovodstveni servisi ali mi nitko ne može dati ništa crno na bijelom da mogu pokazati u svojoj firmi... da li ste dobili ikakav odgovor?

zna li itko išta o ovim promjenama i gdje ih mogu naći evo "kopam po internetu već 3 dana ali bez uspijeha :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija