Jump to content

gpp skripta


anonimno

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...

joj,give me a break..nije nikakvo stjecanje dobiti..ja sam je napisala,namučila se jer nitko pametan ne bi to išao raditi,osim mene,nekako volim uredne i detaljne skripte iz kojih mogu lagodno učiti,a zašto je ne bih prodala kad sam je ja već napravila..da je tuđa,sumnjam da bih je prodavala..ovo je ipak moje..i trenutno iz toga učim..dakle ne prodajem mačka u vreći..i molim te poštedi me moraliziranja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Bok, hoću tu skriptu, ali na mail me odgovaraš. Čemu onda ova ponuda. Zar si se uplašila? Pa i profesori znaju da se ionako mora sve naučiti, a skripta će samo pridonjeti boljem razumijevanju naučenog. Kad si već potrošila puno vremena pišući tu skriptu, uštedi ga meni i javi se. Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neznam bas koliko daleko ćete stići po nekoj skripti

pa to je gpp

grom i pakao od ispita

moja sucut svima koji ga idu polagati

ali zbilje je najbolje zasukati rukave i baciti se na knjigu

sada je bar nova knjiga a ja sam morala prvo po zakonu prepravljati onu starudiju iz 82 god mjesec dana da bi onda učila još 2 mjeseca po tom kupusu i na kraju mi je Dika pićio 2 u index

 

a frend uči u kontinuitetu već godinu i pol po skripti pa nikako ne moze dati i vec je pao i 5 put, nakon komisije... to ti je skripta

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija