Jump to content

Treba mi advokat ili pravnik za vojnu mirovnu za HVO u zg


dubravko1

Preporučene objave

Potreban mi je advokat ili pravnik(ne mora biti advokat)da mi pomogne provesti kroz mirovinsko papire i prava.

Dobio sa spor na Upravnom sudu,imam presudu.

100% sam invalid HVO-a,radi se o onom međunarodnom ugovoru

Bio sam na komisiji u Hrvatskoj na procjeni preostale radne sposobnosti još 1999g,bez preostale radne sposobnosti.

vjerujem da bi trebalo biti i dosta zaostataka

prvo sam se obratio ovdje ako ima neko zainteresiran da mi pomogne to provesti kroz mirovinsko(visina,brzina,dodatci koji idu i dr.),dogovorili bi se,ja bi pošteno platio za pomoć...jer ja nisam pravnik i nisam ni iz zagreba i lako bi me prevarili.

Ako ima neko ko može to uzeti i ko pozna tu regiju nek se javi što prije HITNO (par dana)da ne tražim na drugim mjestima advokate ili pravnika.

 

lijep pozdrav svima

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Našao sam advokata koji će mi pomoći da ostvarim prava

i mirovnu i optimističan je u smislu da pravna država funkcionira i da odluke(presude) Upravnog suda se izvršavaju na nižim razinama tako da će sve biti uredu i u relativno brzom roku....što je svakako lijepo za čuti :)

 

Pronašao sam ga tako što mi se javio branitelj kojem je također pomogao taj advokat pa me uputio na njega,htio sam reći ovaj pravni potal Legalis je zaista izvrsno mjesto za pomoć prilikom pravnih stvari.

 

Svakako ću javiti ovdje kad bude gotovo pa ako kome još bude trebala pomoć takve vrste.. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Pošto imam prilično upita kako sam zadovoljan advokatom i da li ga mogu preporučiti...kažem svakom kome bude trebalo ovo ili slično ja ću rado preporučiti ali moram prvo pričekati ishod svog slučaja jer odrasli smo ljudi i rezultati su mjerodavni...za sad je sve ok a vjerujem i nadam se da će biti tako i do kraja...pa čim se završi ja ću to objaviti ovdje i svakom kome bude trebalo rado proslijediti sve potrebne informacije :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 godina kasnije...
Pošto imam prilično upita kako sam zadovoljan advokatom i da li ga mogu preporučiti...kažem svakom kome bude trebalo ovo ili slično ja ću rado preporučiti ali moram prvo pričekati ishod svog slučaja jer odrasli smo ljudi i rezultati su mjerodavni...za sad je sve ok a vjerujem i nadam se da će biti tako i do kraja...pa čim se završi ja ću to objaviti ovdje i svakom kome bude trebalo rado proslijediti sve potrebne informacije :palac:
:vidiga:
molim vas da mi kažete ime advokata koji je vas zastupao jer je moj predmet na upravnom sudu u Zagrebu.Ja sam branitelj HVO ratni vojni invalid 50%
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Što se tiče advokata ništa nije napravio samo me zavlačio cca. godinu. tako da ne mislite da neću da kažem,nego jednostavno nemam šta reći. Srećom dogovorio sam bio plaćanje po napravljenom poslu pa eto to vam preporučujem da ako idete sa nekim od RH advokata i vi napravite,lijepo dogovorite kad dobijete mirovinu ili zaostatke isplata advokata,ako kažu da ne može tako-lažu,u takvom slučaju traži se drugi advokat. Lijep pozdrav svim obespravljenim i izigranim pripadnicima HVO-a i svim ostalim također.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Našao sam advokata koji će mi pomoći da ostvarim prava

i mirovnu i optimističan je u smislu da pravna država funkcionira i da odluke(presude) Upravnog suda se izvršavaju na nižim razinama tako da će sve biti uredu i u relativno brzom roku....što je svakako lijepo za čuti :)

 

Pronašao sam ga tako što mi se javio branitelj kojem je također pomogao taj advokat pa me uputio na njega,htio sam reći ovaj pravni potal Legalis je zaista izvrsno mjesto za pomoć prilikom pravnih stvari.

 

Svakako ću javiti ovdje kad bude gotovo pa ako kome još bude trebala pomoć takve vrste.. :palac:

Što će to odvjetnik, ako si dobio na sudu. samo bacaš pare bezveze. Ne znam o čemu je riječ (Ugovor ili nešto drugo), ali znam dosta ljudi kojima su odvjetnici uništili predmet. U pravilu odvjetnici slabo poznaju braniteljsku problematiku. Više zna dobar tajnik HVIDR-e, a džaba.

 

Ažurirano

 

:vidiga:
molim vas da mi kažete ime advokata koji je vas zastupao jer je moj predmet na upravnom sudu u Zagrebu.Ja sam branitelj HVO ratni vojni invalid 50%

Ako ti mogu pomoći savjetom, rado. Znam dosta o problemima HVO-a jer sam nažalost prošo sve instance sa svojim predmetom i 100 -tinjak prijatelja.

U super si poziciji ako si još na Upravnom sudu. Da li se radi o Ugovoru ili nešto drugo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija