Jump to content

razvrgnuće suvlasništva


anonimno

Preporučene objave

Nakon smrti mog djeda kuća je podjeljena na mog oca i tetku, ali tako da je moj otac dobio 5/6 kuće , a moja tetka 1/6 kuće. Moja tetka već 15 godina ne živi u toj kući, ne uređuje je i nije platila u tih 15 godina ni jedan račun. Moja obitelji moj otac živimo u toj kući već 26 godina i moj otac želi čiste papire i potpuno vlasništvo jer on i plaća račune, uređuje kuću...Nudio je mojoj tetki 6000 eura, a ona traži za tiu 1/6 1000 eura i polovan auto. To nije realno jer mi živimo u područu državne skrbi, kuća je daleko od centra, nema asfaltiranu ulicu ni kanalizaciju, stara je oko 30 godina, a tržišna cijana kuća iz našeg kvarta je oko 20000-25000 eura. Prema toj računici tetkin dio bi iznosio oko 4800 eura,a mi joj nudimo 6000 što ona smatra smiješnim i govori da je pljačkamo i da na tu mizeriju neće pristati. Moj otac bi išao na sud i tražio razvrgnuće. On bi pristao na isplatu koju mu god sudski procjenjitelj kaže ( što sigurno neće biti više od 8000 eura). Kako je i ta cifra za tetku vjerujemo mala ( jer ona traži 1000eura i polovan auto-tj. oko 13000 eura) može li je sud natjerati da prihvati isplatu za iznos koji odredi sudski procjenitelj? Što se događa ako ona ne pristaje na to, ide li kuća na dražbu? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija