Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
bebabu

dug dobavljačima

Preporučene objave

Zanima me ako netko zna,šta sa dugom dobavljačima,naime obrt je zatvoren ali ostao je poveći dug plus kamate koji ja vjerojatno nikad neću moći otplatit.Žiro račun je blokiran,kamate idu i dug je svakim danom sve veči i veči,ima li tu kakve zastare...? :panika:

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Čitam ,tražim,zar sam ja jedina koja je državi platila sve i nemam nikakva dugovanja prema njima,vjerojatno bi bilo bolje da sam njima dužna jer vidim da tu ima mjesta i dogovoru i zastarama,ali šta sa dobavljačima?Dug je krenuo sa kojih 100000kn sad sam već blizu 300000,zato pomoć!!!!!!

Podijeli ovu objavu

odgovor bi znala baba vanga .njoj netrebaju svi podaci za .

pitaj baba vangu.

inače zastara duga je od 3 do 5 godina

-3.g.relativna zastara potraživanja duga .

-5.g. apsolutna zastara potraživanja duga.

po odluci nadležnog tijela (sud,javni bilježnik,državna i lokalna samouprava)10.godina od pravomoćnosti odluke .

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this