Jump to content

Opaliti šamarčinu Europskoj uniji ?


Borat

Preporučene objave

Što će nam oni?

 

Suzi kaže da ćemo za svaku dobivenu kunu iliti euro dobiti tri.

 

Prije bih rekao da će biti obrnuto. Uložiš tri, a dobiješ čunu.

 

Evo nam primjera, Bugarska, Rumunjska, Irska u banani, o Grčkoj da i ne govorimo, Španjolska - baš ih ide, Portugal - Bože sačuvaj, a opasno je i Francuzerima.

 

Švabe (što je i logično) su počeli prigovarati, Britancima nije svejedno, kao i svim drugim zemljama s boljim standardom, a članice su EU.

 

 

Juhuuuuuu, evo nas i u tom društvu. Dajmo im sve što imamo (ionako nemamo ništa osim dugova, a i to treba vratiti).

 

Mislim da lijepoj našoj nema perspektive ulaskom u EU već bi se trebali osloniti na svoje noge (tko ih još ima pa pomoći i pridržati onog do sebe).

 

Pri tome nisam mislio na bugare, rumunje, grke i ostale koji su u g_vnima do grla.

 

Sami su upali u skeptičku jamu pa neka se sami i vade.

 

:-D;-)

 

Braniteljima će ulaskom cu EU zagarantirano otići mirovine ohohoooo dolje.

 

Pa razmislimo. Eto i HRT sugeriraju zašto treba u EU, a ne spominju one razloge, a kojih je više, zašto ne trebamo u EU.

 

Mišljenja sam da ne trebamo dati Europi ništa. Zašto bi mi hranili Grke, Bugare i one druge koji su se prezadužili, tj. nerazumno trošili novce i živjeli kao bubrezi u loju dok smo mi stvarali ovu mladu državu u ratu, a njih je bolila špaga, dok su ovdje letjele glave, ruke, noge i kuće.

 

Ako budemo glasali na referendumu, primjerice protiv ulaska u EU mislim da bi se stvorio "domino-efekat" i da bi naša draga EU ubog koje smo pozatvarali generale (nedavno je jedan i umro zbog nehumanih uvjeta prilikom boravka u zatočeništvu) poprilično srušila svoj rejting (ionako je rejting EU nikakav).

 

 

 

;-):vjeruj::vojak:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija