Jump to content

hitno trebam pomoć


zooky29

Preporučene objave

poštovani,hitno trebam pomoć.imao sam kredit koji mi je bio vezani u hipoteku kao jamstvo,kredit sam digao kod ekonomske analize ili ti poznatijih kao lihvari.i tu nastaje moj problem.imao sam dug prema kreditu koji je nastao jer sam u međuvremenu ostao bez posla.međutim s njima sam se dogovorio i oni mi sami predložili da neka plačam koliko mogu a dug koji nastane ću platit kad se zaposlim.ali su poslije našeg dogovora moj dug prodali aristotelu d.O.o. koji se bavi s kupnjom i prodajom nekretnina,a rade u sklopu njih.da bi mi došli kad me nije bilo kod kuće sa bravarom i bez policije i sudskog rješenja kod mene doma i provalili u kuću i iselili me van iznajmili mi sobicu i stvari odnesli u skladište koje su isto tako iznajmili,jedan dio stvari tamo uskladištili a drugi dio su uništili te zapalili.prije toga nek su me došli iselit su se upisali u gruntovnicu kao vlasnici nekretnina bez mog znanja.kad smo potpisivali ugovor s ekonomskom analizom rečeno mi je da mi se neće upisat na gruntovnicu dok je redovito plača kredit,ali su mi se oni upisali kao vlasnici i onda drugi vlasnici su aristotel d.O.o.zatim drugi dan su me pozvali u ured taj aristotel i dao mi je neki papir da potpišem da sam im dužan oko 20 ooo kn koliko mi je ostalo za odplatit,ali kad sam vidio to je bila vansudska nagodba,u kojoj stoji i da sam imal kredit u plavoj svjetlosti a nikad nisam niti čuo za njim i da kad to platim budemo se dogovorili kako budem došel u posjed kuće.u međuvremenu oni već prodaju kuću preko agencije za nekretnine,a ekonomska analiza koja je prodala moj dug njima mi sjela na račun i blokirala ga sa oko 80000 kn.neznam šta da radim,čuo sam da se protiv njim vode nekoliko parnica jer su ljude prevarili.molim pomoć.i da kad su uništavali stvari uništili su mi ugovor sa njima tako da sam ih tražio da mi pošalju novi ali samo zavlače.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Imam sličan slučaj kao i ti, ali u mom slučaju su mi uzeli i primanja , vozilo i sve što mogu posjedovati. Naravno, riječ je o istoj firmi, "ekonomska analiza", a ja sam tobožnji jamac, za neke divlje svote novaca koje nikad nisam ni vidio ni čuo. Molim te da se javiš na ovu poruku, da vidim jesi li uspio riješiti nešto, jer ja ne znam šta da radim, pravnu pomoć nisam uspio dobiti, svi odvjetnici odbijaju slučaj iako znaju da je prevara u pitanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani, doista hitno trebam pomoć, dakle situacija je ovakva, primala sam stipendiju 10 mjeseci u mjesečnom iznosu od 1000 kn koju sad moram vratiti, roditelji su mi nezaposleni i nemamo primanja, zbog situcije nisma u stanju završiti studij te sam otišla raditi u Ameriku, moje pitanje je mogu li me tužiti zbog nemogućnosti vraćanja stipendije iako više ne živim u Hrvatskoj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija