Jump to content

Hitno tražim odvjetnika zbog problema s natjčajem


ivann1985

Preporučene objave

Dakle situacija je ovakva kako je dolje opisano...

 

Dakle, sudjelovao sam na natječaju za zakup državnog poljoprivrednog zemljišta. Uredno sam predao ponudu sa svim zahtjevanim papirima. Općinsko vijeće moje općine je izabralo najbolje ponude na jednom natjčajnom broju na kojem sam apsolutnu prednost trebao imati ja. Napisao sam prigovor Općini, i nadležnom županijskom odvjetništvu. U Općini su obećali promjeniti tu odluku što NISU učinili. Iz žup drž odvjetništva sam dobio odgovor kako je najbolja ponuda MOJA ponuda a ne predložene osobe od strane općine. Odvjetništvo NIJE dalo suglasnost na produzakonit prijedlog općine i predmet je vratilo na općinu. Dakle od zup odvj je eliminiran taj tip koji nije trebao dobiti i ostao sam samo JA kao jedini zakoniti ponuđač...

 

Je li općina dužna mene staviti kao najboljeg ponuđača ili ima pravo sve to poništiti i staviti u slijedeći natječajni krug pošto ih ima više... Tada bi se ja OPET trebao natjecati sa 50 ljudi što je apsurdno... Kakve su mi pravne mogućnosti ako općina odbije mene staviti kao najboljeg ponuđača...

 

Trebm odvjetnika jer se bojim da cu biti izmanipuliran... Na privatno kontakt

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija