Jump to content
Sign in to follow this  
lilla

rokovi za 2012

Preporučene objave

Zanima me zna li netko zašto su rokovi za 2012.g očito namjerno određeni tako da se na Pravosudni može izaći - Samo 2x godišnje?

neovisno kada nisi prošao dal na pismenom ili usmenom?(što prije nije bilo tako)

Po zakonu o vježbenicima:

Članak 31.

(1) Kandidat koji ne položi ispit može istom ponovno pristupiti nakon isteka roka od 4 mjeseca od dana polaganja.

- a po ovim znači ako ideš na pismeni u 1.mj i ne prođeš pismeni, možeš ponovo na pismeni tek u 9mj!

to je skoro cijela jedna godina....samo zbog nekoliko dana koji nedostaju da bi bila razlika 4mj!

Siječanj 25.,26. i 27.2012

Ožujak 28.,29. i 30.2012

Svibanj 23., 24. i 25.2012

Rujan 19., 20. i 21.2012

Studeni 28., 29. i 30.2012

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

I ja mislim da to s rokovima nije ok...ali...nitko se nije bunio...mi smo pravnici a svi šutimo...nitko se ne žali što je ispit poskupio, što se svaka 4 mj može izaći na ispit, što je to 11 ispita odjednom...i što nemamo pravo na pad kao prije...i što se pismeni mora ponovo polagati...

Podijeli ovu objavu

nisam uopće skužila kako su dražesno rokovi raspoređeni....a ne znam.niti znam kako ću ikada to uspjeti sve naučiti a niti znam šta ću ako padnem.idem na rok u 1.mjesecu pa ako padnem lagano u rujnu tek :place:

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this  

• Online korisnici

No members to show