Jump to content

Delozacija


huskybucka

Preporučene objave

Da ne pisem sve ispocetka, trazim nepotkupljivog i postnog odvjetnika koji mi moze pomoci.

 

Radi se o tome da je osoba x, navodno kupila nasu kucu na drazbi, godinama je mama bila na sudu protiv osobe x, nazalost osoba x je mocna i potkupila je svakog maminoga odvjetnika.

Na kraju nas je osoba x prije par godina delozirala iz kuce.

Mama je nakon 2mjeseca od delozacije umrla, za njezinu smrt krivim osobu x, jer ju je delozacija dotukla, u toj kuci je zivjela skoro cijeli svoj zivot.

Nakon delozacije nagodba je dokaz da ipak osoba x nije imala ciste papire od nase kuce.

Jer nas je i nakon delozacije ucjenjivao da smo mu duzni 500000kn za zivot u "njegovoj kuci", i za troskove delozacije.

Trazio je nagodbu da odustanemo od sudskih procesa protiv njega a on ce odustati od svoga potrazivanja.

Kako je osoba x dosta mocna i prijetila je u par navrata, a da nije mocna ne bi nas niti delozirali iz vlastite kuce.

Starija braca i tata u svoje ime i kao zakonski zastupnik nas maloljetnih je potpisao nagodbu.

Medutim osobi x je promaknulo u nagodbi da treba odobrenje centra za socijalnu skrb.

E sad ako je tako kako vi kazete ja sada kao punoljetna svejedno mogu pokrenuti sudski proces protiv osobe x.

Osoba x je da ocisti svoje prste, nedugo nakon nagodbe prodao nasu kucu.

Ja bih molila ako ima ovdje kakav dobar odvjetnik koji za sebe moze reci da je nepotkupljiv a mogao bi mi pomoci da se javi.

Ako nista drugo samo da pregleda sve papire, i vidi sve nepravilnosti koje su bile.

Takoder ja sam nezaposlena i tek mi je 21.g- izbacili su nas iz kuce kad sam imala 16g, zivim s ocem i bratom, tata placa podstanarstvo i jedva imamo za kruh, a nekada smo imali sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Nažalost, ne mogu pomoći u smislu traženja takvog odvjetnika a niti korisnim savjetom na tu temu, ali mogu reći da se nalazim u sličnoj situaciji i također pokušavam naći nepotkupljivog odvjetnika koji bi svojim znanjem i iskustvom želio pomoći, pregledati nagomilanu dokumentaciju i dati koristan i pravedan savjet. Naša kuća još nije prodana ali smo deložirani bez da nam je omogučen zakonski minimum za preživljavanje, znači neki stan ili kuća, a s obzirom da je u istoj kuči bio i prostor, radiona u kojem je moj otac radio i zarađivao za život ostali smo i bez njegovih primanja. Nadam se da će te naći nekog da vam pomogne :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Sve mi je jasno, nisam odvjetnik, ali znaj da je teska situacija sad svima, svi traze kudikamo sigurnije, brze rjesive slucajeve, mozda da odes u neki lokalni odvjetnicki ured, cisto da popricas o svojoj situaciji, pa ces dobiti najkonkretniji savjet... Ne znam zasto se ne javljaju odvjetnici s foruma.

 

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija