Jump to content

:(


MalaG

Preporučene objave

28.6. sam pocela raditi sezonu u jednom kozmetickom salonu. Dogovor sa seficom je bio, prijava, smjestaj i placeni rucak. Do dana danasnjeg, nisam potpisala ni ugovor, nit imam zdravstveno nit misrovinsko. Platila me 28.7. 4000kn na ruke. Kada sam bila bolesna mi je receno da ce me ''odmah sutra'' prijaviti na zdravstveno! Radim dvokratno, radno vrijeme je od 8:30-12:00 i onda od 17:00-20:30.. Naravno jedino moje kolegice rade tocno u to vrijeme ja radim svaki dan nakon zavrsetka radnog vremena, inace subotom je radno vrijeme salona samo ujutro a ja radim i popodne, nedelja je za kolege neradni dan a ja radim i nedeljom...a da ne spominjem to da ja cistim za svima i da ostajem navecer i duze kako bi mogla izmasirati svoje kolegice koje se ''ubijaju'' od posla...iz stana na more mogu pljunut i nisam jos niti na moru bila...Sta i kako napraviti molim pomoc jer ovo mi nema smisla...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija