Jump to content

ovrha na tekućem računu,a nije moj dug


martina2606

Preporučene objave

molim vas pomoć,što napraviti kad van odvjetničko društvo hanžeković i partneri stavi ovrhu na kompletni tekući račun.naime preko fine saznajem da mi je stavljena ovrha na tekući zbog duga od 2006 godine,pretplata t mobilea.saznajem da se tiče nekog broja koji mi je nepoznat,odlazim u t mobile gdje mi govore da je taj broj u kompjuteru ali da nema veze sa mnom i da ja kod njih pod mojim oibom nemam nikakvih dugova,zovem odvjetništvo hanžeković gdje mi jedna neljubazna dama govori da je to moj dug da to što sam potpisala moram i platiti,da je taj dug pod mojim oibom,a dug je preko 9.000 kuna.na ht mobileu pišu pritužbu odvjetništvu,faksiraju im i kažu neka čekam na odgovor oko 15 dana,ako bude negativno da ćemo poslati drugu pritužbu,molim vas kako da čekam,kad su mi sjeli na kompletan porodiljni i dječji doplatak.molim vas pomoć,jer više ne znam što i kome se obratiti.jednostavno ne mogu tako dugo čekati zbog nečije pogreške.hvalam.baksa@hotmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moze jadnostavan odgovor-to vam je hrvatska

u redu je dio gdje svatko treba platiti svoja dugovanja

ali ne na nacine kojima se sada radi da cak ni neznas ni zasto placas a kamoli da ti oduzmu sredstva za dostojan zivot,pogotovo socijalnu pomoc djeciji i ostalo

i niste jedini.. koliko samo ljudi ima koji su tako prosli

a sto se njih tice oni imaju hvala bogu osim sto su se nakupili svega place 10,15 tisuca kuna ne znaju kako je majci sa dvoje djece zivjeti u podstanarstvu sa 3000

zalosna stvarnost ove drzve i politike

 

i znam da se niste ni mogli zaliti jer salju direktno fini ona blokira racun a vi placate 50-100 kuna samo da saznate tko vas je blokirao

to vam je ta nasa hrvatska

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni se dogodilo slično...još 2004. godine zg banka je tužila mog oca za dug,ali i mene jer je digao dodatnu karticu na moje ime(žena u banci ga poznaje i dala mu da potpiše mene)što je policijskom istragom i utvđeno. postupak o ovrsi trajao je dok i ta istraga. Što se dogodilo,rješenje o ovrsi doneseno je prije završetka policijske istrage, istragom je moj otac osuđen za krivotvorenje potpisa,ali zg banka je ipak teretila mene za načinjeni dug na dodatnoj kartici.(?!) Da stvar bude još bolja, moj je otac na pristupnici pod mojim imenom upisao svoju adresu pa su rješenja o ovrsi stizala na njegovu adresu (tko je to potpisivao,ne znam, niti tko mu je dao da potpiše u moje ime). za navodni dug sam saznala ove godine jer sam se tek zaposlila...a saznala sam tako što je moj poslodavac dobio nalog za provođenje ovrhe...čini se meni da je tu cijeli niz ne samo propusta nego i nezakonitih radnji!meni ovrha već 3 mj skida 'dug'. šta mi je činiti?! mogu li zaustaviti ovrhu i dobiti novce nazad?! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kod mene je VIP zablokirao racun,navodno od 2007g.postoji dug,nisam imao prilike se zaliti samo znam da je sada dug oko 4000kn,u fini saznajem 1700kn kamati,1600kn javni biljeznik zaci duzan sam bio 700kn po nihovom,situacija je ovakva imam mirovinu rijesio sam da mi 1/3 uzimaju ali ja imam kredit po tekucem racunu tako da mi banka uzima sa toga racuna za kredit VIP-u nista ne ostaje,dali idu dalje kamate to me zanima,a imam slucaj slatinske banke 2001g,odjavljujem sve racune u toj banci da bi oni kad se banka prodavala aktivirali meni bez moga znanja tekuci s tim da su naplacivali odrzavanje racuna isto tako bez najave,jednog dana stize opomena odlazim u banku imam dug 400kn plus 200kn biljeznik,posto sam dizao kredit mislio sam da sam na crnoj listi pa nek banka rijesi kod koje imam kredit,ali ispostavilo se da sam samo 50kn po dopustenom minusu duzan,taj dug nezelim platit cekam samo kad ce mi i oni sjest,zato bi molio neke savjete,imam saznanja da je slatinska banka dosta ljudi vec na takav nacin ostetila,mislim da je to krada naroda svi samo trpimo i sutimo dokle ispada da smo glupi zato sto si nemozemo pomoci jel im je ova drzava to omogucila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija