Jump to content

u EU se neće dirati 100% invalidi???


beni

Preporučene objave

Kompa. Čovjek s pravom misli da se neće dirati u stečena prava znajući da je to ustavna kategorija ali samo ako ne živi u Hrvatskoj.Moram ti to reći jer nam polako ali sigurno ukidaju sva zakonom stečena prava. Primjera radi navesti ću samo tri.2000.god. stekao sam pravo na stambeno zbrinjavanje do 31.12.te godine što ni do danas nisam riješio.prije par godina bio sam u Ministarstvu branitelja pitajući kako je moguće da sam 2004 god. bio 97. na listi dok su oni u isto vrijeme javno objavili da su u Zagrebu tada podijelili 98 stanova. Odgovorila mi je da ne zna jer tada tu nije još ni radila. Danas saznajem da smo u Zagrebu ratni vojni invalidi i branitelji izgubili stečeno pravo besplatnog prijevoza tramvajem gradom.Invalidnina je već davno prepolovljena bez obzira na primljenom čeku piše "TRAJNA PRAVA". Svaka ti čast na optimizmu ali ne bi za to trebao imati previše razloga!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija