Jump to content

Održavanje potoka


tommyVZ

Preporučene objave

Molio bih nekoga za savjet u vezi jedne stvari oko koje bi se trebao baviti grad Novi Marof i Hrvatske vode. Do moje parcele teče potok koji je ujedno i međa između mene i susjede. Sad tu dolazimo do problema. Ona taj potok stalno zakreće na moju stranu tako da se moja strana obale pomiče prema meni, odnosno od njezine parcele. Ta osoba po meni nije normalna jer to već radi godinama, kopa po danu, kopa po noći... Ona radi na svojoj strani pa po tom pitanju vjerojatno ne mogu ništa. Žena je u penziji a ja imam svoju firmu i ne mogu cijele dane kamenje i granje čistiti u potoku. Zvao sam Hrvatske vode da urede potok tako da jednom bude fiksi vodotok i da se ne može pomicati. Za istu sam stvar zvao i Grad Novi Marof kojem plaćam Naknadu za uređenje voda te su i jedni i drugi odbili počistiti i regulirati potok. Meni su rekli da neka to sam napravim o svom trošku a da će mi oni dati suglasnost da to mogu i učiniti jer i ja sam mogu uređivati vodotok.

 

Imam pitanja:

1. da li mogu na neki način prisliti grad ili vode da to rješe

2. da li nekoga mogu tužiti da napokon počnu raditi svoj posao

3. da li da dovedem strojeve, sredim svoju stranu vodotoka

i da više ne dam kune za uređenje voda

4. neka sasvim druga metoda???

 

P.S. inače s tom ženom svi koji su njezini susjedi imaju probleme jer po cijeloj okolici zatrpava potok...

 

Molio bih neku pametnu sugestiju ili rješenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...
  • 4 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija