Jump to content

2 lakša prometna prekršaja


tihca

Preporučene objave

1.

Ovako,nakon 2mjeseca mi je došla kazna iz ZG,ušao sam u zabranjen smjer za osobna vozila u Masarykovoj ulici gdje je zabranje promet od 9-24h.Pošto nisam uočio znak i nisam iz tog grada,nisam stvarno znao,s time da je ispred mene išao neki autobus i kamion,pa mi nije ni palo na pamet...što je vaša preporuka oko toga

 

2.

da mi dan bude lijepši,prije nego sam došao doma,bio sam zaustavljen

pretjecao sam traktor u naselju gdje je 50km/h kako sam malo jače potegnuo i došao uz bok traktora u tom trenutku zagledam policajca sa radarom prema meni koji mi je izmjerio 73km/h i minus 10km/h tolerancije,znači 63km/h

trenutak kad me je snimao je bio kad sam bio več u drugoj traci uz traktor i kad sam se vračao u svoju traku,inače na cesti nema pune ili isprekidane crte jer je na toj ravnici potegnut novi sloj asvalta,u blizini je područna škola,a nakon 15-20 metara od mjesta pretjecanja su nekada bile oznake "škola" na kolniku toga još nema pošto je novi sloj asvalta,a nema ni zebre,

 

tako da mislim da nisam ugrozio nikog jedino što su me ulovili da pretječem večom brzinom od ograničene,i nevidim smisao pretjecanja onda :misli:

 

Najlijepše molim pomoć!!! više za ovo drugo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako pišete prigovore s poricanjem prekršaja slijedi prekršajni postupak koji košta 200 kuna + mogući putni troškovi policajca.

 

Kazna se može smanjiti ako imate dokaze o teškom imovinskom stanju i ti se dokazi prilažu uz prigovor.

 

Da sam na vašem mjestu ja bi sve to poplaćao, a koliko ste se spremni boriti na sudu radi te dvije kaznice i to u dva postupka ovisi o vama samima.

 

O tekstu prigovora prelistajte stare postove ili angažirajte odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija