Jump to content

Testiranje za sudove i DO


propast_66

Preporučene objave

  • Odgovora 440
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

Postoji mogućnost da će još netko primiti rješenje o prijmu u ODO u Zagrebu.

Naime, osoba M.Ć. (17935) primljena je u navedeno tijelo, ali isto tako, na temelju nedavnog natječaja za javnobilježničkog vježbenika, izabrana je za jb vježbenika (danas mi je stiglo to rješenje).

Ukoliko navedena osoba prihvati posao jb vježbenika, netko drugi sigurno dobiva posao u ODO u Zagrebu.

 

Zato, ne gubite nadu :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ryce je napisao:

ryce je napisao:

Planira li tko pokretati upravni postupak???

 

SPOR - pardon, tipkovnica mi brza od pameti.

 

Pa zbog toga sto ste izvisili a netko tko ima manje bodova od vas je dobio posao na koji ste i vi imali pravo, npr?? :misli:

 

za sada nemam takav problem... a da je bilo nepravilnosti kao u svakom natječaju sigurno da je...onaj tko ima dokaze da ih je bilo nek pokreće upr.spor...ja nemam dokaze pa prema tome...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vale1402K je napisao:

ryce je napisao:

ryce je napisao:

Planira li tko pokretati upravni postupak???

 

SPOR - pardon, tipkovnica mi brza od pameti.

 

Pa zbog toga sto ste izvisili a netko tko ima manje bodova od vas je dobio posao na koji ste i vi imali pravo, npr?? :misli:

 

za sada nemam takav problem... a da je bilo nepravilnosti kao u svakom natječaju sigurno da je...onaj tko ima dokaze da ih je bilo nek pokreće upr.spor...ja nemam dokaze pa prema tome...

 

 

MNOGIMA SE TO DOGODILO, MENI NIJE JASNO PO KOJEM PRINCIPU RASPOREĐUJU LJUDE..MENE SU PREŠIŠALI LJUDI IZA MENE, KOJI K TOME ČAK NISU IZ MOG GRADA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

57 mjesta popunjeno za sad, osim ako nisam neko slučajno previdio. Popis je 95% točan.

 

ŽUPANIJSKI SUD:

u Karlovcu – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Osijeku – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

u Splitu – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

u Šibeniku – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Varaždinu – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

u Velikoj Gorici – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Zadru – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Zagrebu – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

OPĆINSKI SUD:

u Bujama – Buie – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Crikvenici – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Dubrovniku – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Ivanić Gradu – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Kutini – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Makarskoj – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Metkoviću – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Našicama – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Osijeku – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

u Pazinu – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Rijeci – 2 sudačka vježbenika

u Samoboru – 1 sudački vježbenik

u Sinju – 1 sudački vježbenik

u Slavonskom Brodu – 1 sudački vježbenik

u Splitu – 2 sudačka vježbenika

u Varaždinu – 1 sudački vježbenik

u Vinkovcima – 2 sudačka vježbenika

u Virovitici – 1 sudački vježbenik

u Zlataru – 1 sudački vježbenik

Općinski građanski sud u Zagrebu – 4 sudačka vježbenika POPUNJENO

Općinski kazneni sud u Zagrebu – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

ŽUPANIJSKO DRŽAVNO ODVJETNIŠTVO:

u Bjelovaru – 1 državnoodvjetnički vježbenik POPUNJENO

u Dubrovniku – 1 državnoodvjetnički vježbenik POPUNJENO

u Osijeku – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Sisku – 1 državnoodvjetnički vježbenik POPUNJENO

u Slavonskom Brodu – 1 državnoodvjetnički vježb. POPUNJENO

u Splitu – 2 državnoodvjetnička vježbenika POPUNJENO

u Varaždinu – 2 državnoodvjetnička vježbenika POPUNJENO

u Vukovaru – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Zagrebu 2 državnoodvjetnička vježbenika POPUNJENO

OPĆINSKO DRŽAVNO ODVJETNIŠTVO:

u Crikvenici – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Ivanić Gradu – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Kninu – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Kutini – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Metkoviću – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Našicama – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Pazinu – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Samoboru – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Rijeci 2 državnoodvjetnička vježbenika

u Sesvetama – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Sinju – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Splitu – 2 državnoodvjetnička vježbenika POPUNJENO

u Vinkovcima – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Virovitici – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Zagrebu – 5 državnoodvjetničkih vježbenika. POPUNJENO

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

propast_66 je napisao:

57 mjesta popunjen0 za sad, osim ako nisam neko slučajno previdio. Popis je 95% točan.

 

ŽUPANIJSKI SUD:

u Karlovcu – 1 sudački vježbenik

u Osijeku – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

u Splitu – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

u Šibeniku – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Varaždinu – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

u Velikoj Gorici – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Zadru – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Zagrebu – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

OPĆINSKI SUD:

u Bujama – Buie – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Crikvenici – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Dubrovniku – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Ivanić Gradu – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Kutini – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Makarskoj – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Metkoviću – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Našicama – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Osijeku – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

u Pazinu – 1 sudački vježbenik POPUNJENO

u Rijeci – 2 sudačka vježbenika

u Samoboru – 1 sudački vježbenik

u Sinju – 1 sudački vježbenik

u Slavonskom Brodu – 1 sudački vježbenik

u Splitu – 2 sudačka vježbenika

u Varaždinu – 1 sudački vježbenik

u Vinkovcima – 2 sudačka vježbenika

u Virovitici – 1 sudački vježbenik

u Zlataru – 1 sudački vježbenik

Općinski građanski sud u Zagrebu – 4 sudačka vježbenika POPUNJENO

Općinski kazneni sud u Zagrebu – 2 sudačka vježbenika POPUNJENO

ŽUPANIJSKO DRŽAVNO ODVJETNIŠTVO:

u Bjelovaru – 1 državnoodvjetnički vježbenik POPUNJENO

u Dubrovniku – 1 državnoodvjetnički vježbenik POPUNJENO

u Osijeku – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Sisku – 1 državnoodvjetnički vježbenik POPUNJENO

u Slavonskom Brodu – 1 državnoodvjetnički vježb. POPUNJENO

u Splitu – 2 državnoodvjetnička vježbenika POPUNJENO

u Varaždinu – 2 državnoodvjetnička vježbenika POPUNJENO

u Vukovaru – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Zagrebu 2 državnoodvjetnička vježbenika POPUNJENO

OPĆINSKO DRŽAVNO ODVJETNIŠTVO:

u Crikvenici – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Ivanić Gradu – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Kninu – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Kutini – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Metkoviću – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Našicama – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Pazinu – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Samoboru – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Rijeci 2 državnoodvjetnička vježbenika

u Sesvetama – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Sinju – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Splitu – 2 državnoodvjetnička vježbenika POPUNJENO

u Vinkovcima – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Virovitici – 1 državnoodvjetnički vježbenik

u Zagrebu – 5 državnoodvjetničkih vježbenika. POPUNJENO

 

u Karlovcu također popunjeno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

godot je napisao:

ja ću svakako pokrenuti upravni spor, jer je ŽDO u Bjelovaru dobila osoba daleko iza mene na listi, a Bj mi je bio prvi izbor.

 

to je vjerojatno zato što si se ti prijavo/la za više mjesta od osobe koja je dobila u Bj, a ona se npr. prijavila samo za Bj...znači da ta osoba ne bi dobila posao nigdje...a i ti kad si se već prijavio/la za sva ta radna mjesta računa se da si spreman/a i ići raditi u te gradove...za koje si se još gradove prijavio/la? i jel si već dobio/la rješenje za neki drugo radno mjesto?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nisam se prijavila za sve gradove.. ali što to znači, da ljudi koji su se dobro plasirali, iako su spremni ići bilo gdje, trebaju biti ''kaznjeni'' gradom koji im manje odgovara.mislim da se trebalo ići na ruku ljudima koji su ostvarili bolji rezultat na pismenom, jer da sam znala da je tako prijavila bi se samo za dva grada koji su mi sada izmakli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

godot je napisao:

nisam se prijavila za sve gradove.. ali što to znači, da ljudi koji su se dobro plasirali, iako su spremni ići bilo gdje, trebaju biti ''kaznjeni'' gradom koji im manje odgovara.mislim da se trebalo ići na ruku ljudima koji su ostvarili bolji rezultat na pismenom, jer da sam znala da je tako prijavila bi se samo za dva grada koji su mi sada izmakli.

 

nisi jedina, meni su promakla 4 mjesta u rodnom gradu i još 3 u susjednim zbog ljudi iza mene...ja sam dobila mjesto za koje je bilo najmanje zainteresiranih...Ispali smo budale mi koji smo pokazali veliku želju za zaposlenjem prijavivši više gradova..Možda smo dobili desetku na razgovoru, ali u konačnici veliki-ZAJEB!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ELBA je napisao:

godot je napisao:

nisam se prijavila za sve gradove.. ali što to znači, da ljudi koji su se dobro plasirali, iako su spremni ići bilo gdje, trebaju biti ''kaznjeni'' gradom koji im manje odgovara.mislim da se trebalo ići na ruku ljudima koji su ostvarili bolji rezultat na pismenom, jer da sam znala da je tako prijavila bi se samo za dva grada koji su mi sada izmakli.

 

nisi jedina, meni su promakla 4 mjesta u rodnom gradu i još 3 u susjednim zbog ljudi iza mene...ja sam dobila mjesto za koje je bilo najmanje zainteresiranih...Ispali smo budale mi koji smo pokazali veliku želju za zaposlenjem prijavivši više gradova..Možda smo dobili desetku na razgovoru, ali u konačnici veliki-ZAJEB!!!

 

 

I ima nas jos :(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

godot je napisao:

nisam se prijavila za sve gradove.. ali što to znači, da ljudi koji su se dobro plasirali, iako su spremni ići bilo gdje, trebaju biti ''kaznjeni'' gradom koji im manje odgovara.mislim da se trebalo ići na ruku ljudima koji su ostvarili bolji rezultat na pismenom, jer da sam znala da je tako prijavila bi se samo za dva grada koji su mi sada izmakli.

 

nisi kažnjena...dobila si posao kojim ćeš steći uvjete za polaganje pravosudnog ispita i time osigurati sebi bolju budućnost...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ja planiram spor jer također smatram da smo kaznjeni svi koji smo bili spremni otici bilo gdje, ali ne i ako ispunjavamo uvjete za neka bliza mjesta! Pogotovo kazem to za ovu moju situaciju jer je lik koji je dobio nesto za sto sam se i ja prijavila (i sto stovise, izjasnila na razgvoru - zasto nas to pitaju ako ne uzmu u obzir??) bio dobrano iza mene, a posao je dobio samo zbog bodova iz razgovora na kojem je dobio 10, dok sam ja 8 - a razgovor bi trebao biti najmanje bitna stavka jer je krajnje subjektivan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam dobila, ne ono što mi je bilo prvi izbor (netko niže od mene je dobio moj prvi izbor), al sam zadovoljna. U vezi pokretanja spora i pritužbi ovdje - definitivno shvaćam i uvažavam da je nekome krivo što nije dobio svoj prvi izbor i nešto što je više htio a bolje je rangiran. ALI, reći da ste KAŽNJENI zato jer ste DOBILI posao na koji ste se PRIJAVILI bojim se nije u skladu s osnovama za uspješan spor.

 

Naime, o čemu pretpostavljam da se radi, i skoro pa sam sigurna da je u tome stvar: oni zbog žurbe i čisto tehničkih razloga nisu ulazili DETALJNO u svačije želje, nego su gledali:

- da svi koji su ostvarili uvjete dobiju posao

- da donekle uvaže preferencije. Donekle, ali ne potpuno, jer to ne moraju.

Naime, ničije pravo se nije povrijedilo. Za ubuduće za ovaj natječaj vrijedi napomenuti da ako pokažete široku inicijativu u pogledu prijavljenih mjesta, tome bude kompatibilna i spremnost za bilo koje od tih mjesta, jer u natječaju kako je originalno objavljen ništa ne piše o rangiranju po preferencijama niti da će bolje rangirani dobiti mjesto koje više žele. Rečeno je da će bolje rangirani dobiti mjesto, točka.

 

Budimo sretni što smo dobili posao na ovom krvavom natječaju, i svaka čast svima koji su dobili, ovom prilikom vam svima čestitam! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

raa4566 je napisao:

Ja sam dobila, ne ono što mi je bilo prvi izbor (netko niže od mene je dobio moj prvi izbor), al sam zadovoljna. U vezi pokretanja spora i pritužbi ovdje - definitivno shvaćam i uvažavam da je nekome krivo što nije dobio svoj prvi izbor i nešto što je više htio a bolje je rangiran. ALI, reći da ste KAŽNJENI zato jer ste DOBILI posao na koji ste se PRIJAVILI bojim se nije u skladu s osnovama za uspješan spor.

 

Naime, o čemu pretpostavljam da se radi, i skoro pa sam sigurna da je u tome stvar: oni zbog žurbe i čisto tehničkih razloga nisu ulazili DETALJNO u svačije želje, nego su gledali:

- da svi koji su ostvarili uvjete dobiju posao

- da donekle uvaže preferencije. Donekle, ali ne potpuno, jer to ne moraju.

Naime, ničije pravo se nije povrijedilo. Za ubuduće za ovaj natječaj vrijedi napomenuti da ako pokažete široku inicijativu u pogledu prijavljenih mjesta, tome bude kompatibilna i spremnost za bilo koje od tih mjesta, jer u natječaju kako je originalno objavljen ništa ne piše o rangiranju po preferencijama niti da će bolje rangirani dobiti mjesto koje više žele. Rečeno je da će bolje rangirani dobiti mjesto, točka.

 

Budimo sretni što smo dobili posao na ovom krvavom natječaju, i svaka čast svima koji su dobili, ovom prilikom vam svima čestitam! :-)

 

Potpisujem sve navedeno. Ja nisam dobila, ni grad, ni tijelo koje je bilo moj prvi izbor. Međutim, mišljenja sam da nas na razgovoru pitaju jesmo li spremni odseliti u drugi grad ili ostati u svom gradu više zbog ocjene motivacije negoli da bi uvažili naše želje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I meni se čini da je pokretanje upravnog spora zato što je netko na listi ispod dobio grad koji ste vi željeli (a vi ste dobili neki drugi od gradova za koje ste se javili), na jako slabim temeljima i zapravo apsurdno. Prijavili ste se za posao i dobili ga. Meni uopće ne bi palo napamet prijaviti se za grad u koji ne bi bila spremna odseliti. A komisiji je valjda u interesu da rasporedi što više kvalitetnih kandidata negdje, a ne da prvih 25 dobije ono što im je prioritet. Sigurno da to nekome osobno baš i ne ispadne praktično, ali bojim se da tu nema osnove za uspjeh u upravnom sporu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

meni nije jasna jedna stvar - što da ta tužba uspije. recimo ovako, osoba A je htjela dobiti mjesto X, a nije (već je raspoređena drugdje), i ima više bodova od osobe B koje je to mjesto dobila. žali se i nekim čudom uspije, znači, dobiva mjesto X. sad osoba B izvisi, ali ispadne da se ona prijavila i za mjesto Z koje je dobila osoba C, od koje, pak, osoba B ima više bodova. tako izvisi osoba C, zbog koje izvisi osoba D...

zvuči komplicirano? e, pa, u stvarnosti bi bilo 100X kompliciranije. nemoguće je da svi dobe što su htjeli, da sva mjesta dobe ljudi koji su i prvi na listama. to je jednadžba sa 148 nepoznanica (broj mjesta plus broj ljudi). tužba bi mogla uspijeti samo nekom tko nije dobio posao, a na jedno od mjesta na koje se PRIJAVIO je primljen netko s manjim brojem bodova od njega.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rock je napisao:

Kako bi se izbjeglo nepotrebno ponavljanje, navest ću samo do sada nenavedene zaporke za osobe koje su raspoređene u druga pravosudna tijela.

 

Prema rješenju za:

Općinski sud u Crikvenici = (12.) 54980 i (27.) 71938

ŽDO u Varaždinu = (64.) 54406

 

ma šta nije za općinski sud u crikvenici samo jedno mjesto??i prema mom rješenju na to je mjesto raspoređen kandidat sa šifrom 50351??? inicijala i.t.?? da nije to općinski sud u rijeci?? :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

apolkalipsa je napisao:

ma šta nije za općinski sud u crikvenici samo jedno mjesto??i prema mom rješenju na to je mjesto raspoređen kandidat sa šifrom 50351??? inicijala i.t.?? da nije to općinski sud u rijeci?? :misli:

 

Već je netko prije mene napisao zaporku i inicijale osobe koja je dobila to mjesto pa nisam htjela ponavljati već navedeno.

 

Ovdje sam navela samo zaporke onih osoba koje su raspoređene u "druga pravosudna tijela", a koje su navedene u tom rješenju, kako bi osobe pod tim zaporkama znale da su primljene samo što se još ne zna gdje.

 

Jesi skužila? :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imala sam potrebu registrirati se samo da bi vama koji niste zadovoljni mjestom na koje ste raspoređeni rekla da budete svjesni da ima onih koji nisu dobili ni to mjesto i da bi trebali biti sretni što ste raspoređeni na posao. meni je žao što se nisam prijavila za cijelu HR da mogu napokon nešto početi raditi i imati koristi od diplome u ruci...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Također draga kolegice prijavio sam se iz istog razloga kao i Vi. Jednostavno ne mogu vjerovati da ima kolega koji su toliko razmaženi...

 

Ja na drugom uzastopnom natječaju ostajem bez posla, iako sam završio u roku s pristojnim prosjekom, a neki bi pokretali upravni spor zato što su dobili posao... i to ne tamo gdje nisu htjeli nego na jednom od mjesta za koje su se sami prijavili??? Oni bi pokretali spor jer im komisija nije uvažila baš sve što su si zamislili, možda ste htjeli i glazbenu želju?

 

Kakvi li su to pravnici, k tome još i visoko plasirani na ovom natječaju, koji ne znaju da u upravnom sporu u takvoj stvari imaju jednake šanse kao glineni golub na streljani? Vi ćete se žaliti što ste dobili nešto što ste sami prijavili

:smijeh: ? Da li igdje piše da povjerenstvo ima obvezu uslišiti vašu želju oko željenog mjesta rada?

 

Bože mili koliko neskromnih ima. Budite sretni da imate prilike raditi i zaraditi svoj kruh... toliko od mene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da. Nisam htjela vrijeđat nikoga ali se slažem. Dobiti posao na ovom natječaju je životno postignuće. Dizati dramu oko toga koje mjesto od prijavljenih je nerealno...

A palo mi je još na pamet, da se tako raspoređivalo ipak po nekom određenom 'algoritmu' da to tako kažem :-) u smislu da su se možda nižerangirani kandidati prijavili jedino za određeno mjesto, pa su dobili iako je onom višeplasiranom to bio prvi izbor ali ima još opcija i nisu mu daleko, itd. Mislim da se možda i tako uzimalo u obzir i ako to nije pravedno onda ne znam što je.

 

Htjela sam pitati, da li netko zna da li i nama kao vježbenicima budu išle plaće dolje? Ovih 20% za državne službenike što priprema nova vlast. Kolko god da se veselim nebum mogla živjet s manje od 3800 :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne kuzim zasto se ljudi bune ako netko nije zadovoljan plasmanom, tj. mjestom, to je nase pravo i nasa stvar. i dosad sam u svojoj dugoj nezaposlenosti dozivjela milijardu nepravdi na svojim ledjima, kad sam izvisila jer se islo nekim redom, nekim sta ti ja znam pravilno izabranim poslovima. I zato nije u redu da sad bolje mjsto dobije netko tko kaska iza nas koji smo spremni na sve na ovom natjecaju, sad cemo kao posao dijeliti iz sazaljenja, buuuuhuuu, nisu se prijavili pa smo im dali ovo da ne ostanu bez icega - ma da!! otkad to!!??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ryce je napisao:

ne kuzim zasto se ljudi bune ako netko nije zadovoljan plasmanom, tj. mjestom, to je nase pravo i nasa stvar. i dosad sam u svojoj dugoj nezaposlenosti dozivjela milijardu nepravdi na svojim ledjima, kad sam izvisila jer se islo nekim redom, nekim sta ti ja znam pravilno izabranim poslovima. I zato nije u redu da sad bolje mjsto dobije netko tko kaska iza nas koji smo spremni na sve na ovom natjecaju, sad cemo kao posao dijeliti iz sazaljenja, buuuuhuuu, nisu se prijavili pa smo im dali ovo da ne ostanu bez icega - ma da!! otkad to!!??

 

ryce sebična si...da si ti na mjestu te druge osobe i da zbog nekog kao ti nisi dobila posao već bi drugačije pisala ovdje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

manfredica je napisao:

Pitanje za Rock i Propast_66 - vidim da zaista lijepo sistematizirano pratite rezultate natječaja - ima li možda tko od vas popis prema Listi kandidata nakon razgovora, po redu i prema tome tko je dobio koje mjesto, za ove za koje se zna? Npr. br.1-ŽS Osijek

br.2-...?

br.3-...?

 

Imam cijeli popis, mogu ga objaviti sutra nakon što mi poštar donese još rješenja...a kasnije se eventualno može samo nadopunjavati kako bi se izbjeglo nepotrebno ponavljanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rock je napisao:

manfredica je napisao:

Pitanje za Rock i Propast_66 - vidim da zaista lijepo sistematizirano pratite rezultate natječaja - ima li možda tko od vas popis prema Listi kandidata nakon razgovora, po redu i prema tome tko je dobio koje mjesto, za ove za koje se zna? Npr. br.1-ŽS Osijek

br.2-...?

br.3-...?

 

Imam cijeli popis, mogu ga objaviti sutra nakon što mi poštar donese još rješenja...a kasnije se eventualno može samo nadopunjavati kako bi se izbjeglo nepotrebno ponavljanje.

 

Ako ti nije prevelika gnjavaža, mislim da bi nam bilo zgodno i korisno... :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danas sam ja dobila sljedeca rješenja:

općinski sud u Vinkovcima H.M. 68030 i K.N.97187

općinski sud u Osijeku M.A.46867 i K.M. 35101

općinski sud u Nasicama S.Š. 30110

ŽDO Osijek D.P.90996

ODO Vinkovci M.LJ. 97859

ŽDO Vukovar I.V.60528

Jos nisam dobila rješenje za ODO Nasice, jel tko dobio?

Ja sam se prijavila za sve u VK, VU, NA i OS

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ryce je napisao:

ne kuzim zasto se ljudi bune ako netko nije zadovoljan plasmanom, tj. mjestom, to je nase pravo i nasa stvar. i dosad sam u svojoj dugoj nezaposlenosti dozivjela milijardu nepravdi na svojim ledjima, kad sam izvisila jer se islo nekim redom, nekim sta ti ja znam pravilno izabranim poslovima. I zato nije u redu da sad bolje mjsto dobije netko tko kaska iza nas koji smo spremni na sve na ovom natjecaju, sad cemo kao posao dijeliti iz sazaljenja, buuuuhuuu, nisu se prijavili pa smo im dali ovo da ne ostanu bez icega - ma da!! otkad to!!??

 

Ne postoji bolje/lošije mjesto!

Ako se prijaviš za svako mjesto, podrazumjeva se da si tamo spreman ići raditi. Jedina moguća logika razmještanja je da ako se osoba A prijavi samo za mjesto X, a osoba B za mjesto X i Y, onda će i u slučaju da B ima više bodova, neovisno o "željama", osoba B ići na mjesto Y, a osoba A na mjesto X. Svima je trebala biti poznata ta metoda razmještaja pa sad nema mjesta kukanju.

 

Prijavljivanjem na više/sva mjesta željeli ste umanjiti rizik od neuspjeha na natječaju, a tko ne riskira - ne profitira (iako se mnogi ne bi složili oko toga da niste profitirali).

Inače, čestitam :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kolegice I.V., čestitam na zaposlenju :) Izgleda da su svi koje sam upoznao na razgovoru dobili posao.

Svi oni koji niste uspjeli, žao mi je jer znam kako se osjećate. Ja sam diplomirao prošle godine na proljeće - da mi je tad netko rekao da ću početi raditi tek 2012, ne bih vjerovao, bio sam na barem 20 - 30 raznih testiranja i imao sreće da prođem tek ovdje. Želim vam svima koji niste uspjeli sada, da si čim prije nađete posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam danas primila ova rješenja (možda će se neka i ponoviti,ali napisati ću sve):

O.S. u Varaždinu T.T.(94638)

O.S. u Zlataru B.P.(54406)

O.S. u Rijeci M.A.(54980) i M.M.(44234)

O.D.O. u Virovitici L.B.(68148)

O.S. u Virovitici LJ.K.(79126)

O.S. u Crikvenici I.T.(50351)

O.D.O. u Rijeci A.M.(54158) i J.M.(71938)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Natječaj je završen, popunjena su sva mjesta!

Želim samo napomenuti da je u nekim ranijim rješenjima očito došlo do pogreške kada su naveli da je kandidat pod zaporkom 72598 (redni broj 93) raspoređen u drugo pravosudno tijelo, jer osoba pod tom zaporkom nije dobila posao.

 

Čestitam svima koji su primljeni :palac:

Nama ostalima želim više sreće idući put :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rock je napisao:

Natječaj je završen, popunjena su sva mjesta!

Želim samo napomenuti da je u nekim ranijim rješenjima očito došlo do pogreške kada su naveli da je kandidat pod zaporkom 72598 (redni broj 93) raspoređen u drugo pravosudno tijelo, jer osoba pod tom zaporkom nije dobila posao.

 

Čestitam svima koji su primljeni :palac:

Nama ostalima želim više sreće idući put :namiguje:

 

 

JE li kandidat pod rednim brojem 93.naveo i Split kao opciju?tako je pisalo u mom rješenju...ili je i to bila pogreška?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prema Listi kandidata nakon razgovora primljeni su:

 

1. 58144 D.B. (92) - ŽS Osijek

2. 57486 M.P. (90) - ODO Split

3. 79126 LJ.K. (90) - OS Virovitica

4. 55832 D.H. (87) - ŽS Zagreb

5. 46867 M.A. (86) - OS Osijek

6. 43259 A.P. (85) - OGS Zagreb

7. 41562 H.T. (83) - ŽS Osijek

8. 47164 M.G. (83) - OS Pazin

9. 76626 M.M. (82) - ODO Zagreb

10. 53177 H.P. (82) - OKS Zagreb

11. 47859 A.T. (82) - OS Dubrovnik

12. 54980 M.A. (81) - OS Rijeka

13. 38233 Z.B. (80) - ŽS Varaždin

14. 71942 B.Š. (80) - OS Split

15. 24499 J.B. (79) - ŽS Zadar

16. 76414 J.D. (79) - ŽDO Zagreb

17. 68030 H.M. (79) - OS Vinkovci

18. 65412 (79) - osobi pod tom zaporkom naknadno su oduzeli pravo sudjelovanja u ovom natječaju jer 15.1.2012. stječe uvjete za polaganje pravosudnog ispita (Kolega/ice jako mi je žao, a osobito što su o tome odlučivali tek prilikom donošenja rješenja!)

19. 94638 T.T. (79) - OS Varaždin

20. 54158 A.M. (78) - ODO Rijeka

21. 90996 D.P. (78) - ŽDO Osijek

22. 79819 M.P. (77) - OS Slavonski Brod

23. 35101 K.M. (77) - OS Osijek

24. 64107 I.P. (77) - ŽDO Split

25. 17935 M.Ć. (76) - ODO Zagreb

26. 93268 I.K. (76) - ODO zagreb

27. 71938 J.M. (76) - ODO Rijeka

28. 54900 I.V. (76) - ŽS Velika Gorica

29. 17568 M.Ž. (76) - OGS Zagreb

30. 43850 K.K. (76) - ŽS Zagreb

31. 58399 D.L. (75) - ŽDO Slavonski Brod

32. 63400 M.P. (75) - ODO Sesvete

33. 23084 M.T. (75) - ODO Zagreb

34. 68732 I.L. (75) - OGS Zagreb

35. 76131 T.M. (75) - OKS Zagreb

36. 50351 I.T. (75) - OS Crikvenica

37. 93669 S.Š. (74) - ODO Pazin

38. 32721 S.B. (74) - ŽDO Varaždin

39. 44190 B.O. (74) - ŽDO Bjelovar

40. 54408 M.A. (74) - OGS Zagreb

41. 36366 V.S. (74) - ODO Ivanić Grad

42. 30110 S.Š. (74) - OS Našice

43. 60528 I.V. (74) - ŽDO Vukovar

44. 21025 T.K. (73) - ODO Crikvenica

45. 73741 A-M.B. (73) - OS Samobor

46. ----------

47. 72787 M.P. (73) - OS Buje

48. 72472 I.B. (73) - ŽS Karlovac

49. 50682 R.E. (73) - ŽDO Zagreb

50. 68148 L.B. (72) - ODO Virovitica

51. 44234 M.M. (72) - OS Rijeka

52. ----------

53. 95824 M.K. (72) - ODO Našice

54. 45552 N.M. (72) - OS Ivanić Grad

55. 97187 K.N. (72) - OS Vinkovci

56. 73832 I.Č. (72) - ŽS Split

57. 82643 M.P. (72) - ODO Zagreb

58. 30131 B.O. (71) - OS Kutina

59. 41473 R.B. (71) - ŽS Split

60. 63375 M.J. (71) - ŽDO Dubrovnik

61. 97859 M.LJ. (71) - ODO Vinkovci

62. 40011 D.T. (71) ŽS Varaždin

63. ----------

64. 54406 B.P. (71) - OS Zlatar

65. 62802 I.S. (70) - ODO Samobor

66. 63839 B.B. (70) - ŽDO Sisak

67. 10487 A.J. (70) - OS Split

68. ----------

69. 76900 T.P. (70) - ŽDO Split

70. 86663 D.Š. (70) - ODO Kutina

71. 89930 A.B. (70) - ODO Sinj

72. 47098 N.B. (70) - OS Makarska

73. 12221 S.M. (69) - ODO Metković

74.-76. ----------

77. 32459 M.S. (69) - ŽS Šibenik

78.-82. ----------

83. 71349 I.K. (69) - OS Sinj

84. 30749 M.K. (69) - ŽDO Varaždin

85.-90. ----------

91. 93849 S.R. (68) - ODO Knin

92. 82810 M.V. (68) - OS Metković

93. ----------

94. 24827 P.D. (68) - ODO Split

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rock je napisao:

Prema Listi kandidata nakon razgovora primljeni su:

 

1. 58144 D.B. (92) - ŽS Osijek

2. 57486 M.P. (90) - ODO Split

3. 79126 LJ.K. (90) - OS Virovitica

4. 55832 D.H. (87) - ŽS Zagreb

5. 46867 M.A. (86) - OS Osijek

6. 43259 A.P. (85) - OGS Zagreb

7. 41562 H.T. (83) - ŽS Osijek

8. 47164 M.G. (83) - OS Pazin

9. 76626 M.M. (82) - ODO Zagreb

10. 53177 H.P. (82) - OKS Zagreb

11. 47859 A.T. (82) - OS Dubrovnik

12. 54980 M.A. (81) - OS Rijeka

13. 38233 Z.B. (80) - ŽS Varaždin

14. 71942 B.Š. (80) - OS Split

15. 24499 J.B. (79) - ŽS Zadar

16. 76414 J.D. (79) - ŽDO Zagreb

17. 68030 H.M. (79) - OS Vinkovci

18. 65412 (79) - osobi pod tom zaporkom naknadno su oduzeli pravo sudjelovanja u ovom natječaju jer 15.1.2012. stječe uvjete za polaganje pravosudnog ispita (Kolega/ice jako mi je žao, a osobito što su o tome odlučivali tek prilikom donošenja rješenja!)

19. 94638 T.T. (79) - OS Varaždin

20. 54158 A.M. (78) - ODO Rijeka

21. 90996 D.P. (78) - ŽDO Osijek

22. 79819 M.P. (77) - OS Slavonski Brod

23. 35101 K.M. (77) - OS Osijek

24. 64107 I.P. (77) - ŽDO Split

25. 17935 M.Ć. (76) - ODO Zagreb

26. 93268 I.K. (76) - ODO zagreb

27. 71938 J.M. (76) - ODO Rijeka

28. 54900 I.V. (76) - ŽS Velika Gorica

29. 17568 M.Ž. (76) - OGS Zagreb

30. 43850 K.K. (76) - ŽS Zagreb

31. 58399 D.L. (75) - ŽDO Slavonski Brod

32. 63400 M.P. (75) - ODO Sesvete

33. 23084 M.T. (75) - ODO Zagreb

34. 68732 I.L. (75) - OGS Zagreb

35. 76131 T.M. (75) - OKS Zagreb

36. 50351 I.T. (75) - OS Crikvenica

37. 93669 S.Š. (74) - ODO Pazin

38. 32721 S.B. (74) - ŽDO Varaždin

39. 44190 B.O. (74) - ŽDO Bjelovar

40. 54408 M.A. (74) - OGS Zagreb

41. 36366 V.S. (74) - ODO Ivanić Grad

42. 30110 S.Š. (74) - OS Našice

43. 60528 I.V. (74) - ŽDO Vukovar

44. 21025 T.K. (73) - ODO Crikvenica

45. 73741 A-M.B. (73) - OS Samobor

46. ----------

47. 72787 M.P. (73) - OS Buje

48. 72472 I.B. (73) - ŽS Karlovac

49. 50682 R.E. (73) - ŽDO Zagreb

50. 68148 L.B. (72) - ODO Virovitica

51. 44234 M.M. (72) - OS Rijeka

52. ----------

53. 95824 M.K. (72) - ODO Našice

54. 45552 N.M. (72) - OS Ivanić Grad

55. 97187 K.N. (72) - OS Vinkovci

56. 73832 I.Č. (72) - ŽS Split

57. 82643 M.P. (72) - ODO Zagreb

58. 30131 B.O. (71) - OS Kutina

59. 41473 R.B. (71) - ŽS Split

60. 63375 M.J. (71) - ŽDO Dubrovnik

61. 97859 M.LJ. (71) - ODO Vinkovci

62. 40011 D.T. (71) ŽS Varaždin

63. ----------

64. 54406 B.P. (71) - OS Zlatar

65. 62802 I.S. (70) - ODO Samobor

66. 63839 B.B. (70) - ŽDO Sisak

67. 10487 A.J. (70) - OS Split

68. ----------

69. 76900 T.P. (70) - ŽDO Split

70. 86663 D.Š. (70) - ODO Kutina

71. 89930 A.B. (70) - ODO Sinj

72. 47098 N.B. (70) - OS Makarska

73. 12221 S.M. (69) - ODO Metković

74.-76. ----------

77. 32459 M.S. (69) - ŽS Šibenik

78.-82. ----------

83. 71349 I.K. (69) - OS Sinj

84. 30749 M.K. (69) - ŽDO Varaždin

85.-90. ----------

91. 93849 S.R. (68) - ODO Knin

92. 82810 M.V. (68) - OS Metković

93. ----------

94. 24827 P.D. (68) - ODO Split

 

...57.M.P.(82643) ODO Zagreb-73 boda!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ja čestitam svima koji su uspjeli dobiti posao a ostalima želim više sreće sljedeći put, strpljenja, nade i vjere da će već sve sjesti na svoje mjesto :namiguje:

 

Cardak, evo ja sam danas zvala tijelo u koje sam rapoređena, oni oduševljeni što sam se brzo javila i počinjem u četvrtak ili petak (čim nabavim uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti. Malo su me iznenadili, nadala sam se da neću početi još sljedeća dva tjedna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja počinjem odmah nakon Nove godine.

kad sam ih zvao, rekli su mi što trebam donijeti sa sobom: PK karticu, uvjerenje o nekažnjavanju, diplomu, radnu knjižicu... ali nisu spomenuli uvjerenje o zdrastvenoj sposobnosti. u nijednom od dva rješenja (od ministarstva i suda na koji sam primljen) nije spomenuto da moram napraviti bilo kakav zdrastveni pregled. zato me zanima - je li taj zdrastveni pregled obavezan, tko ga propisuje i ako mi nigdje nije rečeno da ga napravim, podrazumijeva li se da moram? ili se za neka tijela mora pregled napraviti a za neka ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Femina je napisao:

Mislim da je obvezatan taj pregled..tako sam bar čula. Mislim da će ti oni reći..Meni su rekli da ću počet s radom u 1 mj..negdje oko sredine..

 

Potvrđujem (prošla istu proceduru na prošlom natječaju :)

Pregled je obavezan za sva tijela, može se obaviti u bilo kojem domu zdravlja (medicina rada)- naravno platiš ga i potvrdu daš u računovodstvo tijela gdje dođeš, vrate ti novac u gotovini u roku par dana...

 

Naravno, ukoliko ti ne kažu da ga napraviš prije dolaska, morati ćeš ići po dolasku, a za to ćeš moći iskoristiti veći dio radnog dana pa sad sve ovisi o afinitetima ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jel dobio netko na kućnu adresu pisanu obavijest o početku rada i rasporedu? Pitam jer neki kolege neće počet s radom dok im ta obavijest ne stigne. U tijelu gdje sam ja dobila o tome ne znaju ništa,rečeno mi je samo da dođem odmah iza nove godine. Možda onda postoji mogućnost da kasnije dobijem tu obavijest i raspored? Ako netko išta zna o tome,molim nek objavi. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

manfredica je napisao:

Vađenje krvi, urin, mjerenje visine, težine, tlaka, ekg, test vida, test sluha. Mislim da sam sve nabrojala. Košta 344 kn (refundira poslodavac), obavlja se na medicini rada.

 

Ok, hvala....meni su rekli da isto to obavim i da im donesem tu potvrdu da sam zdrava..al počet ću tek raditi 1.2..jel su svi počeli radit s Nove ili ima kandidata koji će ovo kasno počet s radom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Femina je napisao:

 

Ok, hvala....meni su rekli da isto to obavim i da im donesem tu potvrdu da sam zdrava..al počet ću tek raditi 1.2..jel su svi počeli radit s Nove ili ima kandidata koji će ovo kasno počet s radom?

 

Što se točno podrazumijeva pod tim ''zdrava''? Točnije, zanima me zbog kojih bolesti se ne bi moglo zaposliti na sudu ili d.o? Prevelika dioptrija, dijabetes, pretilost, previsok tlak,...?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija